Publikacje prasowe

Nasze publikacje

Podstawą profesjonalnego działania w tak trudnej branży jak
automatyka są wiedza i kompetencje pracowników.

Nasi pracownicy to zespół wykształconych i doświadczanych inżynierów automatyków, absolwentów renomowanych polskich uczelni technicznych. Chętnie dzielimy się posiadaną przez nas wiedzą i doświadczeniem, czego efektem są publikacje w prasie branżowej. Poniżej znajdziecie Państwo zestawienie dotychczas opublikowanych artykułów, wypowiedzi eksperckich i innych publikacji z naszym udziałem.

Artykuły
 • Automatyka przeładunku paliw płynnych - VI Konferencja Użytkowników GE Digital
  2019

  Naftoport to część Portu Gdańsk i jednocześnie kluczowa spółka krajowa zajmująca się przeładunkami ropy naftowej i jej produktów. Stanowi ona jedno z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii, a także zapewnia rafineriom podłączonym do systemu rurociągów "Przyjaźń" alternatywną drogę zaopatrzenia w surowce. Pod koniec roku wraz z przedstawicielami firmy VIX Automation uczestniczyliśmy w wizycie referencyjnej, odwiedzając znajdującą się w Naftoporcie dyspozytornię technologiczną, dyspozytornię przeciwpożarową oraz pirsy ze stanowiskami przeładunkowymi. Mieliśmy też okazję poznać działanie systemów transportu paliw oraz wykorzystywane technologie w zakresie automatyzacji, co opisujemy w artykule.

  Artykuł pochodzi z czasopisma Automatyka Podzespoły Aplikacje (APA), wersja webowa: TUTAJ

  Czytaj więcej
 • Krok do wodociągowego układu inteligentnego
  2018

  "Wciąż chcemy być lepsi! To motto, które przyświecało i wciąż przyświeca nam
  w związku z modernizacją systemu SCADA. Gdy w listopadzie 2004 r. rozpoczęła
  funkcjonować Centralna Dyspozytornia, entuzjazm, marzenia, nowoczesne narzędzia
  pracy mogły się urzeczywistnić." Stanisław Janik, kierownik Działu Produkcji Wody ZWiK Sp. z o.o. w Raciborzu

  Artykuł pochodzi z czasopisma Kierunek WOD-KAN nr 3/2018.

  Więcej informacji nt. branży wod-kan znajdziesz na portalu www.kierunekWODKAN.pl

  Czytaj więcej
 • Jak poprawnie mierzyć efektywność i wydajność produkcji?
  03.2017

  We współczesnych zakładach produkcyjnych wykorzystywanych jest wiele kluczowych wskaźników wydajności KPI, a jednym z najpopularniejszych z nich jest OEE. Wskaźnik ten uwzględnia większość aspektów wydajności produkcji, a jego prostota polega na tym, że za pomocą jednej liczby obrazuje stopień wykorzystania parku maszynowego.

  Czytaj więcej
 • Ręczna robota - wskaźniki OEE a polskie realia. Czy potrafimy informacje z produkcji przekuć w wiedzę o procesach?
  01.2017

  Jak prawidłowo wyznaczać wskaźnik efektywności produkcji OEE? Czy można robić to ręcznie? Z jakim ryzykiem się to wiąże? Co jest kluczowe w tych obliczeniach?

  Czytaj więcej
 • Jak kontrolować i bilansować zużycie mediów w produkcji w branży chemicznej
  12.2016

  Rozmowa z przedstawicielami Grupy Azoty PUŁAWY na temat systemu wizualizacji zużycia mediów, opartego o oprogramowanie GE SCADA iFIX. System składa się z ponad 30 serwerów SCADA i jest największym rozwiązaniem tego typu w kraju. Wywiad przeprowadzono podczas IV Konferencji Użytkowników GE Digital.

  Czytaj więcej
 • Systemy SCADA w dobie Przemysłowego Internetu
  11.2016

  Od kilku lat obserwujemy na świecie, a obecnie także już w Polsce, coraz większą popularność koncepcji Przemysłowego Internetu, Przemysłu 4.0, czy wreszcie czwartej rewolucji przemysłowej. Dziś już nikt nie ma wątpliwości, że kolejna, cyfrowa rewolucja dzieje się na naszych oczach, a zakłady produkcyjne wchodzą na drogę prowadzącą od fabryki trzeciej (zautomatyzowana) do fabryki czwartej generacji (w pełni cyfrowa).

  Czytaj więcej
 • Trzy kroki do fabryki doskonałej
  10.2016

  Kilka lat temu, wraz z rozpoczęciem ery Przemysłowego Internetu Rzeczy, firma GE zaprezentowała swoją koncepcję idealnej fabryki przyszłości, pod nazwą Brilliant Factory. Osią takiej fabryki będzie, a w zasadzie już jest, Brilliant Manufacturing – pakiet oprogramowania, oplatający jak krwioobieg wszystkie aspekty produkcji i pozwalający optymalizować jej wydajność w niespotykany dotąd sposób.

  Czytaj więcej
 • Cztery generacje: Systemy SCADA w dobie Przemysłowego Internetu
  08.2016

  Systemy HMI/SCADA od wielu lat zagościły na dobre w firmach produkcyjnych. Ich obecność na linii produkcyjnej stała się już powszechna. Do niedawna jasna też była funkcja, jaką mają spełniać – informować w wizualny sposób o przebiegu produkcji, a zwłaszcza o sytuacjach alarmowych i awaryjnych. Te zadania tylko z pozoru wydają się być niezmienne w czasie, dziś bowiem przed systemami SCADA stoją nowe wyzwania.

  Czytaj więcej
 • Wdrożenie systemu SCADA
  06.2016

  Niezależnie od tego, czy wdrażamy niewielką aplikację do monitorowania kilku parametrów procesu produkcyjnego, czy rozbudowany system nadzoru całego zakładu, stajemy przed wyborem platformy, która to umożliwi. Teoretycznie zadanie jest bardzo proste...

  Czytaj więcej
 • Jakość w każdym kawałku, czyli o tym, jak SM Spomlek automatyzuje produkcję
  04.2015

  Rozmowa z Tomaszem Niebrzegowskim, kierownikiem produkcji w SM Spomlek w Radzyniu Podlaskim, oraz Mateuszem Glanowskim, inżynierem aplikacji w firmie VIX Automation o procesie produkcyjnym, jego automatyzacji i niedawnych wdrożeniach systemu zarządzania produkcją.

  Czytaj więcej
 • Pełna kontrola procesów - o każdej porze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz
  04.2015

  Wraz z początkiem roku na ręce programistów oraz użytkowników końcowych trafiła kolejna, szósta już polskojęzyczna wersja systemu HMI/SCADA iFIX. Oprócz pełnego tłumaczenia interfejsu pojawiło się kilka znaczących dodatków usprawniających pracę z systemem.

  Czytaj więcej
 • Przyszłość systemów SCADA już dziś!
  04.2015

  Artykuł przedstawiający funkcjonalności systemu Proficy SCADA/HMI iFIX 5.8 PL w kontekście rozwijającej się koncepcji Industrial Internet.

  Czytaj więcej
 • Proficy HMI/SCADA iFIX 5.8 PL - niezawodność w nowej, polskiej wersji
  04.2015

  Artykuł przedstawia możliwości oprogramowania Proficy HMI/SCADA iFIX 5.8 PL.

  Czytaj więcej
 • "Słowo klucz" - wywiad z Mariuszem Benną, prezesem VIX Automation
  06.2014

  Z Mariuszem Benną, Prezesem Zarządu Vix Automation Sp. z o.o. – o tym, czym dla produkcji jest dziś MES i kiedy dane produkcyjne stają się przydatne – rozmawiał Krzysztof Pograniczny.

  Czytaj więcej
 • Rozwój systemów SCADA
  03.2014

  Artykuł na temat sprawdzonego i dostępnego na polskim rynku od ponad 20 lat – oprogramowania Proficy iFIX, który jest świetnym przykładem możliwości rozwoju systemu SCADA.

  Czytaj więcej
 • Nowe funkcje i możliwości – iFIX w wersji 5.8
  03.2014

  Artykuł przedstawiający możliwości najnowszej wersji oprogramowania Proficy HMI/SCADA iFIX. Zawiera informacje m. in. o nowym algorytmie dynamicznego skalowania ekranów synoptycznych oraz wsparciu dla najnowszych systemów operacyjnych.

  Czytaj więcej
 • Zapewnienie użyteczności systemów SCADA
  03.2014

  Artykuł traktujący o funkcjonalnościach najnowszej wersji oprogramowania Proficy HMI/SCADA iFIX. Zawiera informacje m. in. o darmowej przemysłowej bazie danych dołączanej do licencji iFIXa.

  Czytaj więcej
 • Proficy OEE
  09.2013

  Artykuł przedstawiający nowość w ofercie GE Intelligent Platforms: oprogramowanie Proficy OEE - rozwiązanie, które umożliwia monitorowanie, mierzenie i usprawnianie wydajności procesów w prosty, wydajny i ekonomiczny sposób.

  Czytaj więcej
 • Proficy OEE - GE Intelligent Platforms: Monitoruj, mierz oraz usprawniaj wydajność produkcji
  09.2013

  Artykuł przedstawiający nowość w ofercie GE Intelligent Platforms: Proficy OEE - rozwiązanie, które umożliwia monitorowanie, mierzenie i usprawnianie wydajności procesów w prosty, wydajny i ekonomiczny sposób.

  Czytaj więcej
 • Smartfon w pracy automatyków
  07.2013

  Artykuł przedstawiający możliwości zastosowania urządzeń mobilnych w branży automatyki, zawierający komentarz pracownika VIX Automation pt. "Najnowsze trendy w zakresie rozwiązań mobilnych dla produkcji".

  Czytaj więcej
 • Aplikacje mobilne Proficy - Dowiedz się, dlaczego dostęp do danych jeszcze nigdy nie był tak prosty!
  07.2013

  Artykuł przybliża technolgie mobilne oferowane przez GE Intelligent Platforms.

  Czytaj więcej
 • Proficy HMI/SCADA iFIX 5.5 PL - innowacja, która napędza wyniki!
  06.2013

  Artykuł przedstawiający możliwości popularnego systemu wizulizacji HMI/SCADA iFIX 5.5 w najnowszej, polskiej wersji językowej.

  Czytaj więcej
 • Japońskie serwonapędy serii Alpha5 firmy Fuji Electric
  04.2013

  Artykuł przybliża funkcjonalność serwonapędów Alpha5, charakteryzujących się łatwością użycia i możliwością zastosowania w najbardziej wymagających systemach przemysłowych.

  Czytaj więcej
 • Narzędzia zysku. Systemy informatyczne wspierające Lean Manufacturing
  03.2013

  Artykuł przedstawia znaczenie i możliwości systemów informatycznych w aspekcie usprawnienia wdrożenia inicjatyw Lean Manufacturing lub 6 Sigma.

  Czytaj więcej
 • Japońska technologia firmy Fuji Electric na polskim rynku
  03.2013

  Artykuł przybliża rozwiązania firmy Fuji Electric w zakresie systemów sterowania: modłułowych sterowników PLC serii MICREX-SX.

  Czytaj więcej
 • Wgląd w szczegóły. Odkryj Proficy MES - zgodnie z zasadą "work smart, not hard"
  03.2013

  Artykuł przedstawia możliwości nowoczesnych systemów klasy MES (Proficy Plant Applications).

  Czytaj więcej
 • Kompleksowy system SCADA w zasięgu każdego portfela!
  10.2012

  Przedstawienie oferty promocyjnej na system SCADA - iFIX oraz sterowniki PLC Fuji Electric dostępne w ofercie firmy VIX Automation.

  Czytaj więcej
 • Raport MSI - Potęga rozwiązań mobilnych
  09.2012

  Raport przedstawiający możliwości rozwiązań mobilnych - ProficySCADA, czyli wizualizacja na Apple iPad 2.

  Czytaj więcej
 • Rozwiązania mobilne Proficy
  09.2012

  Przedstawienie mobilnych rozwiązań, zwiększających efektywność monitoringu i sterowania procesem, dzięki możliwości udostępnienia informacji w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu w zakładzie.

  Czytaj więcej
 • Rozwiązania mobilne Proficy - teraz SCADA dostępna jest wszędzie
  09.2012

  Prezentacja mobilnych rozwiązań z rodziny Proficy udostępniających informacje o procesach w zakładzie w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu.

  Czytaj więcej
 • SPH2000 firmy Fuji Electric łączy możliwość sterowania sekwencyjnego z przetwarzaniem danych
  07.2012

  Przedstawienie innowacyjnych rozwiązań w zakresie sterowników PLC Fuji Electric, w szczególności modułów i jednostek centralnych usprawniających automatyzację obiektów przemysłowych.

  Czytaj więcej
 • Dążenie do doskonałości operacyjnej
  07.2012

  Przedstawienie oferty innowacyjnych rozwiązań Proficy, umożliwiających wizualizację, archiwizację danych, monitorowanie i analizę oraz optymalizację procesów.

  Czytaj więcej
 • Proficy Historian – bezpieczna i niezawodna przemysłowa baza danych
  04.2012

  Prezentowana publikacja przedstawia możliwości przemysłowej bazy danych Proficy Historian w najnowszej wersji 4.5.

  Czytaj więcej
 • Nowy iFIX – innowacja, która napędza wyniki!
  03.2012

  Przedstawienie rozszerzonych możliwości oprogramowania Proficy HMI/SCADA w dwóch najnowszych wersjach - spolonizowanej 5.1 oraz angielskiej 5.5.

  Czytaj więcej
 • Proficy Historian 4.5 a relacyjne bazy danych - lepsza wydajność, większe możliwości
  11.2011

  Porównanie możliwości oprogramowania Proficy Historian w najnowszej wersji 4.5 z ogólnie dostępnymi bazami relacyjnymi.

  Czytaj więcej
 • Proficy Historian 4.5 - SDK, czyli "zrób to sam"
  11.2011

  Artykuł pokazuje sposób dostępu do danych Proficy Historian z platformy .NET za pomocą dostępnego od wersji 4.5 API.

  Czytaj więcej
 • Automatyczne OEE, SPC, KPI - istotne także dla Twojej produkcji
  10.2011

  Automatyczne wyznaczanie współczynników KPI, takich jak np. OEE, lub stosowanie reguł SPC w celu kontroli jakości procesu staje się nieodzownym elementem służącym optymalizacji produkcji.

  Czytaj więcej
 • Automatyczne OEE, SPC, KPI - istotne także w Twoim zakładzie produkcyjnym!
  20.2011

  Artykuł przedstawia możliwości wyznaczania współczynników KPI, np. OEE, lub stosowania reguł SPC za pomocą narzędzi z rodziny oprogramowania Proficy.

  Czytaj więcej
 • Wykorzystaj szansę na bezpłatne konsultacje
  05.2011

  Poszukujesz rozwiązań zapewniających lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów produkcyjnych? Szansą na zwiększenie wydajności produkcji są konsultacje firmy VIX Automation

  Czytaj więcej
 • Optymalizacja produkcji z wykorzystaniem Proficy Workflow
  12.2010

  Prezentowana publikacja przedstawia nowoczesne metody zarządzania przepływem informacji w przedsiębiorstwie przy wykorzystaniu najnowszej wersji oprogramowania GE IP Proficy Workflow

  Czytaj więcej
 • Kontroluj jakość z Proficy!
  12.2010

  Artykuł przedstawia rozwiązania z oferty VIX Automation dotyczące kontroli jakości. Shop Floor to środowisko statystyczne wykorzystujący technikę SPC w celu kontroli jakości.

  Czytaj więcej
 • Archiwizacja danych procesowych
  11.2010

  Artykuł opisuje nowoczesne metody zbierania danych procesowych oraz ich obróbki za pomocą najnowszych rozwiązań GE Intelligent Platforms.

  Czytaj więcej
 • Rozmowa z Mariuszem Benną, prezesem VIX Automation
  09.2010

  Widzimy dużą przestrzeń do wzrostów na polskim rynku oprogramowania do zarządzania produkcją - rozmowa z Mariuszem Benną, prezesem VIX Automation Sp. z o.o.

  Czytaj więcej
 • Narzędzia statystyczne w iFIX 5.0
  03.2010

  Nowe wykresy w Proficy iFIX to nie tylko wygodniejszy sposób prezentowania danych, ale również doskonałe narzędzia do analizowania procesu produkcyjnego.

  Czytaj więcej
 • Platforma GE Intelligent Platforms kompletnym rozwiązaniem dla nowoczesnego przemysłu
  03.2010

  Zaplanowana zmiana polityki firmy oraz oferty w zakresie oprogramowania do sterowania i nadzoru procesów przemysłowych nadały nowy kierunek rozwoju systemów GE.

  Czytaj więcej
 • Proficy Troubleshooter - inteligentny historian
  12.2009

  Prezentacja możliwości narzędzia Proficy Troubleshooter - oprogramowania do przetwarzania i prezentacji danych wspomagające podejmowanie decyzji w przyszłości.

  Czytaj więcej
 • Proficy iFIX w komputerach panelowych
  11.2009

  Opis najnowszego dziecka z rodziny Prificy iFIX - iFIX Embedded. W pełni funkcjonalny system iFIX działający na komputerach panelowych w środowisku Windows Embedded.

  Czytaj więcej
 • Migracja aplikacji z FIX32 do Proficy iFIX
  11.2009

  Krótki opis zestawu aplikacji służacych do przenoszenia aplikacji SCADA z FIX32 do iFIX. Proces ten eliminuje konieczność tworzenia projektów od nowa.

  Czytaj więcej
 • Aplikaja SCADA w przeglądarce www
  09.2009

  Prezentacja Proficy iFIX WebSpace - prostego, nie wymagającego instalacji dodatkowych programów serwera, umożliwiającego podgląd synoptyk z poziomu przeglądarki internetowej.

  Czytaj więcej
 • Eksportowanie przestrzeni adresowej PLC do bazy danych
  09.2009

  Opis narzędzia Discover and Auto Configure, które poprzez przeszukanie przestrzeni adresowej sterownika, bądź serwera OPC, tworzy zmienne w bazie danych.

  Czytaj więcej
 • Zapytania SQL w systemie Proficy HMI/SCADA iFIX - VisiconX
  06.2009

  Opis konfiguracji i działania komponentu VisiconX jako narzędzia do kreowania zapytań bazodanowych oraz ich prezentacji w iFIX.

  Czytaj więcej
 • Aplikacja SCADA w przeglądarce internetowej
  06.2009

  Prezentacja iFIX WebSpace, czyli klienta SCADA działającego przez przeglądarkę, umożliwiającego monitoring i sterowanie procesem.

  Czytaj więcej
 • Wizualizacja i zdalne sterowanie procesem uzdatniania i dystrybucji wody w Sądeckich Wodociągach
  05.2009

  Artykuł prezentuje system iFIX wdrożony w Starym Sączu. Pokazano strukturę sieci przemysłowej, omówiono zastosowane rozwiązania.

  Czytaj więcej
 • Proficy iFIX zwiększa niezawodność pracy zakładu MPGK w Krośnie
  05.2009

  Prezentacja systemu SCADA iFIX wdrożonego w zakładzie energetyki cieplnej w Krośnie. Artykuł przedstawia korzyści z inwestycji.

  Czytaj więcej
 • Jaką rolę spełnia Automaticon dla firmy VIX Automation?
  03.2009

  Artykuł przedstawiający poglądy uczestników targów Automaticon na światowy kryzys. Wywiad z prezesem zarządu VIX Automation.

  Czytaj więcej
 • Bezpieczna kontrola i akwizycja danych z iFIX 5.0
  03.2009

  Artykuł opisuje redundancję w systemie iFix 5.0 - samo działanie redundancji, monitorowanie sieci jak i konfigurację węzłów.

  Czytaj więcej
 • Proficy iFIX 5.0 EN - kompletny system SCADA dla przemysłu
  03.2009

  Prezentacja najnowszej wersji systemu Proficy iFIX. Omówienie zmian w stosunku do poprzedniej wersji oraz podkreślenie zalet.

  Czytaj więcej
 • „Inteligentny kampus" Uniwersytetu Jagiellońskiego oparty na nadrzednym systemie Proficy iFIX 4.5
  12.2008

  Opis systemu BMS w Krakowie, gdzie nadrzędną rolę w bardzo rozbudowanym systemie pełni iFix 4.5 współpracujący z podrzędnymi urządzeniami i aplikacjami.

  Czytaj więcej
 • Wykorzystanie sieci Internet do współdzielenia aplikacji SCADA
  12.2008

  Zarządzanie i nadzór za pośrednictwem Internetu z poziomu przeglądarki internetowej w programach iFIX oraz Cimplicity.

  Czytaj więcej
 • Proficy HMI/SCADA iFIX 4.5. Rozbudowany kreator skryptów - zwiększona wydajność
  11.2008

  Prezentacja, wprowadzonych do systemu iFIX 4.5, ulepszeń które przyspieszają tworzenie aplikacji oraz rozszerzają dotychczasowe możliwości.

  Czytaj więcej
 • Proficy Change Management - zarządzanie projektami w automatyce
  11.2008

  Prosty sposób na bezpieczną i ciągłą pracę systemów przemysłowych oraz skrócenie czasu przestoju po awarii - Proficy Change Management.

  Czytaj więcej
 • iFIX 4.5 Nowa lokalizacja - Nowe możliwości
  10.2008

  Opis, wprowadzonej właśnie na rynek, polskiej wersji systemu Proficy HMI/SCADAiFIX 4.5, zwrócenie uwagi na dodane nowe możliwości m.in. dynam oraz innych funkcji.

  Czytaj więcej
 • Nowy kreator obiektów Dynamo w programie iFIX 4.5
  10.2008

  Opis nowego, intuicyjnego i przyjaznego użytkownikowi kreatora obiektów dynamo oraz jego działanie omówione krok po kroku.

  Czytaj więcej
 • Zaawansowany system raportowy - Proficy Real-Time Information Portal
  05.2008

  Prezentacja funkcjonalności programu Proficy Historian - Excel ADD-In, która pozwala na transfer zmiennych do Excela w celu tworzenia w nim raportów.

  Czytaj więcej
 • Szybkie i łatwe tworzenie raportów z produkcji - Proficy Historian Excel ADD-In
  04.2008

  Artykuł przedstawiający możliwości popularnego systemu wizulizacji HMI/SCADA iFIX 5.5 w najnowszej, polskiej wersji językowej.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie partnerów GE Fanuc
  04.2008

  Relacja z konferencji zorganizowanej po raz pierwszy przez VIX Automation, dla partnerów uczestniczących w programie SPP.

  Czytaj więcej
 • Czy wiesz, czym jest MES?
  03.2008

  Relacja z konferencji w Warszawie zorganizowanej pod koniec lutego,na temat systemów MES, wywiad z przedstawicielem VIX Automation.

  Czytaj więcej
 • Spotkali się partnerzy SPP
  03.2008

  Relacja ze spotkania partnerów SPP zorganizowanego przez VIX Automation pod koniec lutego 2008r w Wiśle.

  Czytaj więcej
 • VIX Automation - autoryzowany dystrybutor oprogramowania Proficy
  03.2008

  Prezentacja elementów rodziny Proficy do kontroli produkcji stale zdobywających uznanie, nie tylko na polskim rynku.

  Czytaj więcej
 • Proficy HMI/SCADA iFIX 4.5
  11.2007

  Opis funkcjonalności nowej wersji systemu Proficy HMI/SCADA iFIX, oznaczonej numerem 4.5, takich jak rozszerzenie funkcjonalności dynam, czy wsparcie dla Windows Vista.

  Czytaj więcej
 • Oprogramowanie przemysłowe w służbie menagera. Część trzecia: Portal informacyjny
  11.2007

  Przetwarzanie, zestawianie oraz prezentacja danych procesowych ułatwiająca podjęcie decyzji - Real-Time Information Portal.

  Czytaj więcej
 • Oprogramowanie przemysłowe w służbie menagera. Część druga: Repozytorium danych
  10.2007

  Sposoby gromadzenia danych procesowych oraz ich znaczenie w procesie podejmowania decyzji - prezentacja programu Historian.

  Czytaj więcej
 • Oprogramowanie przemysłowe w służbie menagera. Część pierwsza: SCADA
  09.2007

  SCADA, czyli bazodanowe i raportujące systemy informatyczne wspierające produkcję na poziomie procesu - system iFIX.

  Czytaj więcej
 • VIX Automation - autoryzowany dystrybutor oprogramowania Proficy
  03.2007

  iFIX, Cimplicity, Historian, Real-Time Information oraz Plant Applications jako integralne elementy oprogramowania Proficy.

  Czytaj więcej
 • Kolejna odsłona proficy HMI/SCADA iFIX
  12.2006

  Prezentacja systemu Proficy HMI/SCADA iFIX 4.0, omówienie nowych funkcji; discovery agent, Fix desktop, Server Proficy OPC Alarm and Event itd.

  Czytaj więcej
 • Proficy Plant Applications - oprogramowanie wspomagające analizę wydajności zakładu przemysłowego
  12.2006

  Prezentacja możliwości programu Proficy Plant Applications - optymalizacja procesu decyzyjnego w przedsiębiorstwie.

  Czytaj więcej
POKAŻ WIĘCEJ


Branżowy newsletter


Top