III Spotkanie Partnerów SPP
  • Wydarzenia
    18.11.2011

    III Spotkanie Partnerów SPP

  • III Spotkanie Partnerów SPP
  • III Spotkanie Partnerów SPP

W dniach 17 – 18 listopada 2011 roku w odbyło się III Spotkanie Partnerów SPP. W tym roku zaprosiliśmy naszych Partnerów do Osjakowa (woj. łódzkie). Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji ze spotkania oraz pobrania materiałów z warsztatów praktycznych!

Wybór tegorocznej lokalizacji nie był przypadkowy. Chcieliśmy tak dobrać miejsce spotkania, aby każdy z przyjezdnych gości miał stosunkowo łatwy dojazd i niedużą odległość do pokonania. Wydarzenie po raz trzeci już zorganizowane dla Partnerów SPP, powoli staje się tradycją.

Pierwszy dzień spotkania był doskonałą okazją do wzajemnego poznania się oraz wysłuchania prezentacji o pasjach i zainteresowaniach uczestników, czy zmierzenia swoich sił przy partyjce bilarda.

Drugiego dnia załoga zespołu VIX Automation razem z przedstawicielem firmy GE Intelligent Platforms – Thomasem Schulzem – miała okazję zaprezentować nowości dotyczące oferty rodziny Proficy, przedstawić plany, a także omówić aktualną sytuację w GE Intelligent Platforms.

W tym roku chcąc pokazać możliwości oprogramowania Proficy położyliśmy nacisk na warsztaty praktyczne, podczas których uczestnicy spotkania mieli możliwość samodzielnego wykonywania zadań.

Zaprezentowane ćwiczenia dotyczyły m. in.:

  • nowych narzędzi do tworzenia aplikacji w Proficy iFIX (technologia wstążek, Global Time Control),
  • ciekawych możliwości raportowych Proficy Historian (wykorzystanie kolektora kalkulacyjnego, tworzenie własnych aplikacji z wykorzystaniem SDK, tworzenie raportów z wykorzystaniem Reporting Services).

Przedstawiliśmy także możliwości Proficy iFIX WebSpace służącego do wizualizacji w sieci Web.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i aktywny udział w III Spotkaniu Partnerów SPP!

Do zobaczenia na kolejnej edycji SPP Days!