Letnie praktyki SCADA / MES w VIX Automation

Co roku przynajmniej sześciu studentów Politechnik odbywa u nas obowiązkowe miesięczne praktyki zawodowe. Mimo trwającej pandemii nie zaniechaliśmy tego w roku ubiegłym i… Ostrzegamy, że będziemy łowić talenty także w tym roku!

W tym roku będzie można pojawić się u nas na praktykach w już w czerwcu, ostatnia grupa zakończy praktyki we wrześniu. W czasie wakacyjnych praktyk  w VIX Automation… studenci nie parzą kawy (no chyba, że sobie 😊), a uczestniczą w życiu firmy, są wdrażani w konkretne zadania projektowe, pracując nad realnymi wdrożeniami.

Praktyki w VIXie to nie tylko nauka pod okiem inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, ale także samodzielnie prowadzona praca przy asyście indywidualnego opiekuna praktyk.

Od kandydatów na praktyki oczekujemy podstawowej znajomości systemów SCADA / HMI, podstaw programowania Visual Basic oraz C#, a także wiedzy z zakresu informatyki i automatyki przemysłowej. Wszystkie te umiejętności kandydaci zdobywają w trakcie studiów pierwszego stopnia. Wszystkie nasze wymagania oraz link do wysłania wiadomości emaliowej wraz z CV można znaleźć tutaj.

Letnia praktyka studencka w VIX Automation otwiera drzwi do kariery zawodowej! Prawie 90% naszych inżynierów technicznych zaczynało u nas od właśnie praktyk, które przerodziły się z czasem w płatne staże, a dalej w umowę o pracę i stanowisko Młodszego Inżyniera Oprogramowania.

Serdecznie zapraszamy do otwarcia swoich drzwi do kariery!  

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności