Letnie praktyki SCADA / MES w VIX Automation

Co roku przynajmniej sześciu studentów Politechnik odbywa u nas obowiązkowe miesięczne praktyki zawodowe. Mimo trwającej pandemii nie zaniechaliśmy tego w roku ubiegłym i… Ostrzegamy, że będziemy łowić talenty także w tym roku!

Panująca sytuacja epidemiologiczna niestety nie pozwala nam na przeprowadzenie praktyk w naszym biurze na Żeliwnej, zapraszamy zatem do wzięcia udziału w praktykach zdalnych (z okazjonalnymi wizytami w biurze, oczywiście w reżimie sanitarnym).

W tym roku będzie można pojawić się u nas na praktykach w sierpniu oraz wrześniu. W czasie wakacyjnych praktyk  w VIX Automation… studenci nie parzą kawy (no chyba, że sobie 😊), a realnie uczestniczą w życiu firmy, są wdrażani w konkretne zadania projektowe, pracując nad realnymi wdrożeniami.

Praktyki w VIXie to nie tylko realna nauka pod okiem inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, ale także samodzielnie prowadzona praca przy asyście indywidualnego opiekuna praktyk.

Od kandydatów na praktyki oczekujemy podstawowej znajomości systemów SCADA / HMI, podstaw programowania Visual Basic  oraz C# a także wiedzy z zakresu informatyki i automatyki przemysłowej. Wszystkie te umiejętności kandydaci zdobywają w trakcie studiów pierwszego stopnia. Wszystkie nasze wymagania oraz link do wysłania wiadomości emaliowej wraz z CV można znaleźć tutaj

Letnia praktyka zawodowa w VIX Automation otwiera drzwi do kariery zawodowej! Prawie 90% naszych inżynierów technicznych zaczynało u nas od właśnie praktyk, które przerodziły się z czasem w płatne staże, a dalej w umowę o pracę i stanowisko Młodszego Inżyniera Oprogramowania.

Serdecznie zapraszamy do otwarcia swoich drzwi do kariery!  

Zobacz również inne artykuły

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu

Zobacz więcej

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności