Lunch Ekspertów – Przemysł 4.0: Katowice
  • Aktualności
    16.01.2019

    Lunch Ekspertów – Przemysł 4.0: Katowice

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie Lunch Ekspertów – Przemysł 4.0, które odbędzie się w Katowicach 21.01.2019 w bistro Prodiż.

Celem spotkań z Przemysłem 4.0 jest zaznajomienie się z technologiami Predictive Maintenance czerpiącymi z Big Data czy cyberbezpieczeństwa (uczestnicy dowiedzą się, jak zabezpieczyć systemy SCADA. Poruszone zostanie także temat druku 3D oraz kwestie rozwoju mobilności w przemyśle, w kontekście rozwiązań GE Digital.

Organizatorem spotkania jest dystrybutor software`u GE Digital w Polsce, VIX Automation, współorganizują to wydarzenie Reliability Solutions, 3D Center oraz Tekniska Polska. Patronem medialnym został magazyn Szef Utrzymania Ruchu.

Uczestnictwo w tym inspirującym i merytorycznym evencie jest bezpłatne, jednak konieczna jest wcześniejsza rejestracja (potwierdzona przez organizatora). Liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji (a także formularz rejestracji) znajdą Państwo tutaj: www.vix.com.pl/lunch-ekspertow/.

Lunch Ekspertów – Przemysł 4.0 to seria mniejszych eventów dla przemysłowców i osób zainteresowanych rozwojem branży przemysłowej. Kolejne spotkania wkrótce we Wrocławiu oraz Rzeszowie.