newsletter zgoda

Witaj,

 

Właśnie dołączyłeś swój adres emailowy do bazy newsletterowej VIX Automation na stronie www.vix.com.pl.

 

Tym samym udzieliłeś nam właśnie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych (adresu e-mail, statystyk otwieralności maili) w celu wysyłki newslettera, który będzie zawierać:

– informacje o naszych produktach i nowościach w naszej ofercie (a obiecujemy, że wkrótce was zaskoczymy!),

– ekskluzywne zaproszenia na wydarzenia,

– wiadomości o promocjach

– nasze firmowe aktualności

 

Administratorem Twoich danych osobowych (e-mail) jest VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Siemianowicka 5a, 40-301.

 

Chcemy przesyłać ci wiadomości jak najbardziej dla Ciebie interesujące, będziemy analizować, które maile od nas czytasz, a które nie i w które z przesyłanych przez nas linków klikasz, a w które nie. Jeśli jesteś naszym klientem, będziemy starali się jak najlepiej dopasować treść naszych newsletterów do Twoich preferencji.

 

W każdej chwili możesz wypisać się z listy i cofnąć swoje zgody, klikając w link rezygnacji w newsletterze, bądź pisząc do nas na dane.osobowe@vix.com.pl. Możesz też zmienić swoje dane, także pisząc do nas na dane.osobowe@vix.com.pl. Przechowujemy Twoje dane aż do momentu wycofania Twojej zgody.  Udzielając nam zgody na wysyłkę newslettera, wyraziłeś zgodę na procesowanie Twoich danych przez dostawcę usług newsletterowych, FreshMail Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie Al. 29 Listopada 155 c, 31-406.

Jeśli nie zapisywałeś się na listę mailingową, i nie chcesz otrzymywać newslettera, koniecznie skontaktuj się z nami: dane.osobowe@vix.com.pl

 

Więcej informacji uzyskasz, zapoznając się z polityką prywatności na naszej stronie.

 Branżowy newsletter


Top