Poznaj GE Digital

W związku z nową cyfrową rewolucją przemysłową, GE przechodzi transformację by dołączyć do grona czołowych firm softwarowych na świecie. Organizacja podjęła kolejny krok do zwiększenia zaangażowania i inwestycji w rozwój koncepcji Przemysłowego Internetu (Industrial Internet), w rezultacie czego firma GE Intelligent Platforms zostaje wcielona w nowo powstałą jednostkę biznesową GE Digital.
GE Digital łączy kilka obszarów kompetencji, w jedną scentralizowaną organizację. Dzięki konsolidacji zasobów oraz zespołów, upowszechnienie koncepcji Przemysłowego Internetu nastąpi jeszcze szybciej. To wszystko ma na celu zapewnienie klientom przeniesienia efektywnego zarządzania operacjami i procesami, na wyższy poziom.

Rezultatem tych zmian jest także rozwój innowacyjnej platformy Predix. Jest to nowoczesna platforma programowa oparta o technologię chmury, stworzona w celu rozwoju Przemysłowego Internetu, zaawansowanej analizy danych przemysłowych oraz aplikacji mobilnych. Plaftorma Predix wykorzystuje model PaaS (ang. Platform-as-a-Service), dzięki czemu stanowi potężne, spójne, bezpieczne i skalowalne narzędzie wspierające tworzenie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu.GE Digital

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności