Proficy Mobile nagrodzony!
  • Aktualności
    14.04.2014

    Proficy Mobile nagrodzony!

Mamy przyjemność ogłosić, że oprogramowanie Proficy Mobile zostało wyróżnione przez czytelników miesięcznika Napędy i Sterowanie, prestiżowym tytułem “Produkt Roku 2014”!

Konkurs organizowany przez miesięcznik Napędy i Sterowanie pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Akademii Górniczo – Hutniczej doczekał się już siedmiu edycji. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas XX Międzynarodowych Targi Automatyki i Pomiarów Automation, w Warszawie.

Oprogramowanie Proficy Mobile (RtOI), czyli mobilne narzędzie monitorowania w czasie rzeczywistym, gości w naszej ofercie od niedawna, ale jak widać, już zdążyło zyskać grono zwolenników.

Proficy Mobile umożliwia użytkownikom wyświetlanie na ekranie podręcznego urządzenia danych z produkcji, takich jak stany alarmowe, kluczowe wskaźniki wydajności (OEE, KPI, SPC) czy też wykresy pracy poszczególnych maszyn. Operator nie musi już być unieruchomiony przy jednym z urządzeń. Korzystając z mobilnych technologii GE Intelligent Platforms może obsługiwać kilka maszyn jednocześnie. System przekazuje użytkownikowi dane dotyczące przebiegu produkcji na podstawie jego lokalizacji, roli i położenia urządzeń.