Szkolenia IT

SZKOLENIA IT VIX AUTOMATION

Jedyne w Polsce szkolenia z zakresu oprogramowania przemysłowego prowadzone przez Autoryzowanego Dystrybutora GE Digital.

Nasze szkolenia to wynik doświadczenia i wiedzy zdobytej na przestrzeni ponad 12 lat. Kierujemy je do inżynierów, programistów, projektantów i osób zainteresowanych automatyką przemysłową.

Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 740 osób – użytkowników końcowych i pracowników firm integratorskich. Nasze szkolenia realizowaliśmy także dla studentów oraz kadry dydaktycznej najlepszych uczelni technicznych w Polsce.

Dlaczego nasze szkolenia

Najlepsze warunki do nauki

 • Autorskie materiały szkoleniowe w języku polskim.
 • Gwarancja jakości szkolenia opartego o wiedzę praktyczną.
 • Imienny certyfikat ukończenia szkolenia sygnowanego logiem Dystrybutora GE Digital.

Wykwalifikowana kadra

 • Szkolenia prowadzone przez praktyków: projektantów i audytorów systemów automatyki przemysłowej.
 • Wszyscy trenerzy posiadają certyfikat Certified Support Provider.
Forma szkoleń

Forma: Warsztaty komputerowe i konsultacje.

Materiały: Obszerny podręcznik i oprogramowanie do użytku domowego.

Miejsce: Centrum Szkoleniowe VIX w Katowicach.

Sprzęt: Dla każdego uczestnika osobiste stanowisko komputerowe.

Uczestnicy: Małe grupy od trzech do sześciu osób.

Oferty specjalne

1. W dwie osoby raźniej... i taniej!

 • Jeżeli przyjedziesz na szkolenie do naszego Centrum Szkoleniowego VIX ze swoim współpracownikiem, każdy z Was ma zagwarantowane 20% zniżki od regularnej ceny szkolenia!

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wyjątkową ofertę na Twoje szkolenie.

 • Inżynier Automatyk
  przemysł szklarski

  Otrzymałem wiele nowych informacji, które pomogą mi w bieżącej obsłudze oraz rozwijaniu użytkowanych systemów. Szkolenie odbyło się w bardzo dobrej atmosferze. W wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń bardzo pomocne były przygotowane materiały. Prowadzący chętnie odpowiadał na pytania nie tylko związane ze szkoleniem, ale również dotyczące problemów, z którymi spotykałem w mojej pracy z systemem iFIX.

 • Specjalista
  Integrator systemów automatyki

  Serdecznie polecam wszystkim ofertę szkoleń prowadzonych przez firmę VIX Automation w Katowicach. Myślę, że nie trzeba przedstawiać profesjonalnego podejścia oraz ogromnej wiedzy, know-how prowadzących, ponieważ wieloletnie doświadczenie na rynku, ilość klientów, wielopoziomowość oraz różnorodność prowadzonych treningów mówią same za siebie. W swoim imieniu chciałbym serdecznie podziękować całemu teamowi, a zwłaszcza Panu Łukaszowi - za świetne podejście do kursantów, wyrozumiałość, nieskończoną cierpliwość oraz Pani Justynie za troskę każdego dnia.

 • Inżynier Automatyk
  przemysł szklarski

  Szkolenie wyjaśniło mi pewne tematy, które budziły moje wątpliwości. Dzięki niemu mogę teraz dokonać prawidłowej analizy swojego systemu oraz samodzielnie zidentyfikować możliwe źródła problemów oraz dokonać usprawnień.

 • Automatyk
  branża spożywcza

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Materiał został w pełni zrealizowany, prowadzący poświęcał uwagę indywidualnie każdemu uczestnikowi, nie brakowało czasu na zadawanie pytań. Bardzo profesjonalne podejście do kursantów, którzy mają po raz pierwszy styczność z iFIXem. Polecam!

 • Inżynier Aplikacji
  firma wdrożeniowa

  Udział w szkoleniu rozwinął moje umiejętności pracy w iFIXie. Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana przy aktualnie wdrażanym projekcie u klienta. Szkolenie zostało profesjonalnie przygotowane, przydatne materiały szkoleniowe.

Terminarz szkoleń
Sprawdź najbliższe terminy szkoleń.
Tematyka szkoleń
Zobacz czego możesz się nauczyć.
Szkolenia
Możesz także skorzystać ze szkolenia dedykowanego:

Naszą ofertę możemy dostosować do Państwa potrzeb - przygotowujemy indywidualne programy szkoleniowe na przykład pod konkretny projekt. Szkolenie może zostać również wzbogacone o część integracyjną.

Skorzystaj także z 20% zniżki na szkolenie w przypadku udziału dwóch osób.
*formularz odeślij mailem lub faksem


Branżowy newsletter


Top