Szkolenia dofinansowane

kfs

Możemy zorganizować szkolenie, za które Twoja firma zapłaci tylko 20% wartości.

Sprawdź w swoim Powiatowym Urzędzie Pracy (PUP) , kiedy jest nabór wniosków o dofinansowanie, a później skontaktuj się z nami. Pomożemy  ci uzupełnić wniosek.

 

 

KFS – czym jest?

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy został utworzony ze środków Funduszu Pracy z myślą o wsparciu kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników. Jego głównym celem jest zapobieganie utracie zatrudnienia  przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych  do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki.

 

 

Kto może skorzystać?

Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe oraz mikroprzedsiębiorstwa), które zatrudniają m.in. jedną osobę na umowę o pracę.

 

 

Jak wygląda procedura?

1. Wybór pracowników
2. Wybór szkolenia
3. Wypełnienie wniosku
4. Złożenie wniosku do PUP
5. Decyzja o przyznaniu dofinansowania
6. Podpisanie umowy z PUP
7. Przelanie środków
8. Realizacja szkolenia
9. Wystawienie faktury
10. Dokonanie płatności za szkolenie
11. Dostarczenie dokumentacji do PUP potwierdzającej odbycie szkolenia.

 
 

 

 
 
 

Formularz kontaktowy

 

Prześlij zapytanie lub zostaw swoje dane kontaktowe – skontaktujemy się z Tobą!
 Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Żeliwna 43, 40-852 w celu obsługi przesłanego zapytania oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Mam świadomość, że zgodę mogę w każdej chwili wycofać, mam prawo do wglądu i edycji swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Przechowujemy Twoje dane aż do momentu wycofania Twojej zgody. Wszelkie pytania dotyczące Twoich danych osobowych oraz prośby o modyfikację i zmianę należy kierować na adres dane.osobowe@vix.com.pl. Pozostałe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności*

Poznaj naszą politykę prywatności

Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*


Top