VI Konferencja UR w przemyśle spożywczym
  • Wydarzenia
    12.03.2014

    VI Konferencja UR w przemyśle spożywczym

W dniach 20 i 21 lutego w Lublinie firma VIX Automation uczestniczyła w VI Konferencji Naukowo-Technicznej “Utrzymanie Ruchu w przemyśle spożywczym”. W prezentacji “Poprawa niezawodności i efektywności maszyn W PRAKTYCE” przedstawiliśmy na przykładzie wybranych polskich wdrożeń korzyści płynące ze stosowania oprogramowania Proficy.

Już podczas prezentacji Honorowego Gospodarza Konferencji – Browaru Perła, otwierającej Konferencję, wiele powiedziano na temat oprogramowania Proficy Historian i jego możliwości we wsparciu działań UR:

„Perła” wykorzystuje również Proficy Historian – system archiwizacji danych: – Chcemy zbierać parametry procesowe, żeby nadzorować krytyczne punkty procesu, jak i rejestrować wszystkie alarmy pojawiające się w maszynie. (Źródło: agro.e-bmp.pl)

Na naszej prezentacji rozwinęliśmy ten temat, przedstawiając zarówno potencjał tkwiący w rozwiązaniach klasy Historian, ale także kierunek rozwoju tego typu aplikacji – zarówno w kierunku elastycznych systemów raportowania danych (Proficy Historian Analysis), jak również monitorowania mikroprzestojów i monitorowania wydajności (Proficy OEE) – tak często kluczowych w branży spożywczej.

Jeśli chcesz przetestować rozwiązania Proficy w Twoim zakładzie – zamów bezpłatne demo oprogramowania Proficy Historian oraz umów się na bezpłatne konsultacje!