VI Konferencja UR w przemyśle spożywczym

W dniach 20 i 21 lutego w Lublinie firma VIX Automation uczestniczyła w VI Konferencji Naukowo-Technicznej “Utrzymanie Ruchu w przemyśle spożywczym”. W prezentacji “Poprawa niezawodności i efektywności maszyn W PRAKTYCE” przedstawiliśmy na przykładzie wybranych polskich wdrożeń, korzyści płynące ze stosowania oprogramowania Proficy.

Już podczas prezentacji Honorowego Gospodarza Konferencji – Browaru Perła, otwierającej Konferencję, wiele powiedziano na temat oprogramowania Proficy Historian i jego możliwości we wsparciu działań UR:

„Perła” wykorzystuje również Proficy Historian – system archiwizacji danych: – Chcemy zbierać parametry procesowe, żeby nadzorować krytyczne punkty procesu, jak i rejestrować wszystkie alarmy pojawiające się w maszynie. (Źródło: agro.e-bmp.pl)

Na naszej prezentacji rozwinęliśmy ten temat, przedstawiając zarówno potencjał tkwiący w rozwiązaniach klasy Historian, ale także kierunek rozwoju tego typu aplikacji – zarówno w kierunku elastycznych systemów raportowania danych, jak również monitorowania mikroprzestojów i monitorowania wydajności  – tak często kluczowych w branży spożywczej.

Jeśli chcesz przetestować rozwiązania Proficy w Twoim zakładzie – pobierz bezpłatne demo oprogramowania Proficy Historian.

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności