VI Konferencja Użytkowników GE Digital
  • Aktualności
    06.08.2018

    VI Konferencja Użytkowników GE Digital

VI Konferencja Użytkowników GE Digital odbędzie się pod hasłem „Obierz kurs na Przemysł 4.0”. Użytkownicy software`u dla przemysłu z rodziny GE tym razem spotkają się w Gdańsku 4. oraz 5. października.

Doroczne spotkanie dystrybutora systemów GE Digital ze swoimi klientami to szansa nie tylko na zwiększenie wiedzy z obszaru software`u producenta, ale także szansa na zbudowanie wiedzy na tematy pokrewne. Tegoroczna agenda została wzbogacona o elementy takie jak robotyka, druk 3D (3DCenter) czy Predictive Maintanance (Reliability Solutions). VIX Automation wraz z gośćmi specjalnymi opowiedzą także o Digital Twin, a przedstawiciele Akademii Marynarki Wojennej o rozwiązaniach SCADA / HMI GE iFIX w swoich projektach. Pokażemy na żywo możliwości oprogramowania do zaawansowanego alarmowania – WIN-911.  Nie zabraknie także miejsca dla prezentacji rozwiązania, które uwalnia nas od biurek – Web HMI. W czasie pierwszego dnia konferencji wystąpi też dwukrotny medalista olimpijski, Mateusz Kusznierewicz, aby opowiedzieć o sposobach na radzenie sobie ze stresem. Wieczorna część konferencji i występ artystyczny pozostają na tę chwilę naszym sekretem, jednak uchylając rąbka tajemnicy: będzie się z czego pośmiać.

Tradycyjnie drugi dzień Konferencji jest poświęcony na wizytę referencyjną. Tym razem gospodarzem wizyty będzie Naftoport sp. z o.o., który wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów naftowych w Porcie Gdańskim. Spółka jest jednym z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii. Uczestnicy spędzą w przestrzeniach Naftoportu około 4 godzin.

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest pod adresem vix.com.pl/konferencja

VI Konferencja Użytkowników GE Digital odbędzie się w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon w gdańskim Jelitkowie, tylko 100 metrów od plaży. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu na konferencję (tj. 3.10). Tego dnia także przygotowaliśmy dla uczestników niespodziankę – skoro konferencja odbywa się nad morzem, uczestnicy będą mogli posłuchać morskich opowieści i szant. Kolejnego dnia na opowieści o syrenach, skarbach i morskich podbojach nie będzie już miejsca. Już pierwsza, powitalna prelekcja „Żadnych morskich opowieści” nie pozostawia złudzeń, że będzie rzeczowo i bardzo merytorycznie.

Koniecznie zapytaj nas o ceny Early Birds!

konferencja 2018

W gronie patronów medialnych wydarzenia znalazły się: Służby Utrzymania Ruchu, Control Engineering Polska, Kaizen, Automatyka Podzespoły Aplikacje (APA), miesięcznik Automatyka oraz portale: Automatykab2b.pl, automatykaonline.pl, logistyczny.pl oraz kierunekwodkan.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z poprzedniego roku

także w wersji filmowej 🙂