VIX Automation – Pracuj z nami!
 • Aktualności
  13.08.2018

  VIX Automation – Pracuj z nami!

 • vix automation zespol 1
 • v konferencja uzytkownikow ge digital
 • IMG 3294
 • IMG 8130
 • IMG 3282
 • RJ3A2901
 • V Konferencja Użytkowników GE Digital

W tym roku, dokładnie 19 grudnia, będziemy obchodzić trzynaste urodziny. Wierzymy, że ‘pechowa 13tka’ będzie dla nas łaskawa i znów… zaliczymy wzrost! W tym wzrost w stanie personalnym. Przeczytaj, a później… dołącz do nas i pracuj z nami!

W firmie od początku stawiamy na pozytywną mieszankę wiedzy, chęci, pozytywnego myślenia oraz młodości (bo o młodości nie świadczy numer PESEL – a stan ducha!). Do dziś pracują z nami ludzie, którzy zaczynali swoją przygodę z nami 13 lat temu, a z biegiem czasu pojawiały się kolejne osoby, które budują wizerunek i sukces firmy. W firmie pracują handlowcy, wdrożeniowcy, technicy, marketingowcy, logistycy. Całości dopełniają praktykanci, stażyści i współpracownicy zewnętrzni. Cały czas powiększamy nasz zespół. Chcesz dowiedzieć się dlaczego? Przeczytaj, a później… dołącz do nas i pracuj z nami!

Co sprawia, że chcemy tu pracować?

 1. Wyzwania!

Każdego dnia i ciągle nowe! Nasi technicy oraz wdrożeniowcy cały czas powtarzają: „Nie istnieją dwa takie same wdrożenia”, odnosząc to do całej firmy – każdy dzień jest dla nas  zupełnie nowym doświadczeniem. Za każdym razem wszystko wymaga dostosowania się do nowej sytuacji, nowych zmiennych, a to sprawia… że cały czas się doskonalimy i wzbogacamy swoją wiedzę, ale przede wszystkim nie popadamy w rutynę. Projekty realizujemy nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.

 1. Technologia!

Jesteśmy dystrybutorem GE Digital, lidera na rynku oprogramowania przemysłowego, w Polsce. Od samego początku działamy jako VAD (Value Added Distributor) – wspieramy naszych partnerów i klientów w integracjach, szkolimy, organizujemy konferencje. Jesteśmy też obecni na targach technologicznych. A do tego cały czas poszukujemy nowych dróg ekspansji oraz rozwoju, eksplorujemy przestrzenie robotyki oraz druku 3D, zgłębiamy tajniki Przemysłu 4.0 i IIoT. Wiedząc, że konkurencja nie śpi, chcemy wyznaczać trendy.

 1. Atmosfera!

Wyznajemy zasadę szacunku do pracy, stąd też staramy się trzymać zasad smart casual w pracy. Nie zobaczysz nas w krzykliwych t-shirtach czy krótkich spodenkach (chyba, że po godzinach pracy). Wydaje Ci się, że ‘nieco sztywno’? Chyba nie, skoro 80%  załogi przepracowała tu najmniej 6 lat, a “aż tyle” nie da się wytrzymać w „sztywnym” środowisku. Znamy też maksymę „śmiech to zdrowie”, więc pogawędki i żarty przy kawie to dla nas norma. Nie tylko „dowcipami na kawie” stoi firma, ale przede wszystkim wsparciem współpracowników, chęcią pomocy, dobrym słowem (maile „Dobra robota” to u nas nie rzadkość). Pracujemy wspólnie, solidarnie, a przede wszystkim jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy. Dodajmy, że jesteśmy wypoczęci… szefowie dbają, abyśmy nie przesiadywali w pracy więcej niż „ustawa nakazuje”, mamy dzięki temu czas na  swoje pasje.

 1. Elastyczność!

Chcesz pracować z nami jako business partner? Jesteś studentem i wolisz umowę zlecenie? Zależy ci, aby pracować z domu jeden / dwa dni w tygodniu? Czujesz się źle i wolisz dziś popracować z domu, zamiast wychodzić na deszcz i wiatr? To wszystko jest możliwe, to tylko kwestia uzgodnienia z przełożonym. Pracujemy od 8:00 do 16:00, jesteśmy rzetelni i pełni dobrej woli i to tyle sztywnych ram.

 1. Benefity!

Sądzisz, że bogaty pakiet benefitów mogą Ci dostarczyć tylko duże korporacje? Ha! Błąd!  Nieograniczony dostęp do ekspresu do kawy i wybór (najmniej 13) różnych herbat nie robi pewnie na Tobie wrażenia. Klimatyzowane biuro pewnie też nie. Wygodny dojazd i parking? Pełne atrakcji wyjazdy integracyjne (np. tegoroczny, rodzinny wyjazd integracyjny do EnergyLandii) czy płatne szkolenia zwiększające Twoje kompetencje? Dorzucamy do tego prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe. Chyba całkiem nieźle, prawda?

Postanowiliśmy wypisać tylko 5 powodów, dla których warto rozwinąć skrzydła w VIX Automation, choć jest ich o wiele więcej. Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy:

– wyślij do nas najlepsze CV na świecie
– poczekaj na zaproszenie na rozmowę
– pochwal się umiejętnościami, hobby
– obiecaj grać z nami do wspólnej bramki
– witamy w VIX Automation!

Koniecznie zapoznaj się z zakładką kariera na naszej stronie: https://www.vix.com.pl/o-nas/kariera/ 

Znajdziesz tam aktualne ogłoszenia o pracę. Jeśli nie widzisz ogłoszenia dla siebie, napisz do nas na rekrutacja@vix.com.pl, załączając CV i powiedz dlaczego chcesz z nami pracować. Na pewno odpowiemy na Twoją wiadomość!

PS: Zajrzyj także tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/vix-automation-sp-z-o-o,9810 

a jeśli chcesz poznać zespół… koniecznie zajrzyj tutaj: https://www.vix.com.pl/o-nas/my/