VIX w drodze!

Ostatnie dwa tygodnie były szczególnie intensywne dla VIX Automation. W ciągu zaledwie 7 dni pojawiliśmy się na aż trzech branżowych konferencjach.

XIV Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

8-9 listopada gościliśmy we Wrocławiu na XIV Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego wraz z firmą S.I.A. W trakcie konferencji Paweł Czepiel (kierownik działu handlowego VIX) wraz z Adamem Bogusławskim (S.I.A.) opowiedzieli o tym, jak przygotować zakład do Industry 4.0. Nasi przedstawiciele poruszyli m.in. takie tematy jak Systemy BMS, EMS oraz PMS, integracje linii, revamping. Ważnym aspektem prezentacji były systemy GE Digital, o których mówiliśmy w kontekście systemów raportowania, systemów redundantnych, a także dokumentacji i walidacji. Sympozjum było świetną okazją do pogłębienia wiedzy o specyfice pracy firm przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Organizator, firma BMP, po raz kolejny zorganizowała duże wydarzenie dla osób z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Zgodnie z dewizą „Budujemy Możliwości Porozumienia”, Sympozjum pełne było merytorycznych prezentacji i dzielenia się wiedzą pomiędzy Uczestnikami. Cieszy nas fakt, że oferta GE Digital skierowana do branży, spotkała się z dobrym przyjęciem. Rozmowy kuluarowe pomogły nawiązać relacje z firmami, które wykorzystują oprogramowanie SCADA iFIX w swoich przedsiębiorstwach. Często, jako elementy gotowym maszyn, które pracują na produkcji. A my możemy pomóc w ich utrzymaniu i ewentualnych modernizacjach – powiedział Paweł Czepiel

XXI Kongres WOD-KAN-EKO

13-15 listopada można było nas spotkać w Łodzi, na evencie poświęconym instalacjom wodno-kanalizacyjnym. Jako doświadczony dostawca systemów SCADA dla przedsiębiorstw wod-kan, musieliśmy tam być! Key Account Manager VIX Automation, Grzegorz Stawarz wygłosił prezentację pod tytułem Kurs na przemysł 4.0 – rozwiązania GE Digital dla inteligentnego układu wodociągowego. Pochwaliliśmy się między innymi udaną modernizacją systemów GE Digital w Oczyszczalni Ścieków w Kutnie.

Kongres WOD-KAN-EKO było świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz zebrania inspiracji – podsumował Grzegorz Stawarz.

Kwartalna Konferencja Naukowo-Techniczna SITMN

16.11 zaś byliśmy obecni na Kwartalnej Konferencji Naukowo-Technicznej SITMN Firm Przemysłu Metali Nieżelaznych. Także na tej konferencji opowiadaliśmy o Przemyśle 4.0 – tym razem skupiając się na elementach Industry 4.0. Na konferencji był obecny Prezes VIX Automation, Mariusz Benna.

Byliście na Sympozjum, Kongresie lub Konferencji? Zainteresowały Was nasze rozwiązania? Koniecznie dajcie nam o tym znać! Kontakt >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności