VIXówka 2022

Zdecydowanie lepiej pracuje się w dobrej atmosferze, wśród ludzi, z których lubisz #faktnieopinia. Dlatego też, w VIX Automation systematycznie organizujemy wyjścia integracyjne, dzięki którym pracownicy mogą porozmawiać na luzie o tematach niezwiązanych z pracą i wspólnie spędzić czas, poznać się w sytuacjach mniej zawodowych.

Tegoroczna VIXówka, czyli wyjazdowe szkolenie i zabawa integracyjna zaczęła się już tradycyjnie od piątkowej obiadowej pizzy. Zrelaksowani (i najedzeni) mogliśmy spróbować swoich sił w walce z orkami oraz trollami i postrzelać z wirtualnego łuku. Nie była to łatwa rozgrywka – odkładaliśmy gogle do VR zlani potem!

Reszta atrakcji czekała na nas na Opolszczyźnie, w malowniczych Krapkowicach, gdzie wśród suto zastawionych stołów, mogliśmy oddawać się pasjonującym dyskusjom.

Następnego dnia podzieleni na zespoły mogliśmy sprawdzić, która grupa wyjdzie z escape roomu wcześniej, a która szybciej upora się ze skrzynią zagadek. Jednak, aby nikomu nie było przykro – tę tajemnicę zabrano i schowano do skrzyni zagadek.

Do biura wróciliśmy w poniedziałek naładowani nową energią do pracy na (jak wszyscy wiemy) najbardziej pracowity kwartał roku – Q4, nadchodzimy i wcale się ciebie nie boimy!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności