VIXTeam w Poland Business Run 2023

Kolejny raz reprezentacja VIX Automation dzielnie reprezentowała firmę w charytatywnym biegu Poland Business Run! 3 września zespół śmiałków w składzie: Justyna Duda, Piotr Marynowski, Bartosz Ostrowski, Grzegorz Stawarz oraz Paweł Zuber stawili czoła wyzwaniu i pokonali dystans 4 km w szczytnym celu – pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową i po mastektomii.

Mimo wirtualnej formy biegu, polegającej na tym, że zawodnicy biegali indywidualnie, po wybranej przez siebie trasie, przez co duch rywalizacji na pewno był mniejszy, każdy dał z siebie wszystko, z czarnym koniem VIXTeam Pawłem na czele 🙂 W rezultacie udało nam się wykręcić czas poniżej 2 godzin: 1:54:19, co jak na amatorów, w większości biegających raz do roku jest niezłym wynikiem 😉 Poprawiliśmy swój zeszłoroczny rezultat o ponad 8 minut, zajmując 811. lokatę! Jest progres!

Tegoroczna edycja (już dwunasta) Poland Business Run zgromadziła rekordową ilość ponad 36 tys. uczestników, a na listach startowych były drużyny nie tylko z Polski, ale też z USA, Litwy (to kolejny kraj, w którym jesteśmy dystrybutorem iFIXa), Chorwacji, Belgii czy Wielkiej Brytanii.

VIXTeam Poland Business Run 2023

 

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności