Warsztaty Inteligentna Analiza Danych

W minionym tygodniu w Warszawie oraz Krakowie odbyła się pierwsza edycja Warsztatów Inteligentna Analiza Danych, organizowanych przez VIX Automation wspólnie z GE Digital. Tym samym, Warszawa oraz Kraków dołączyły do ponad 45 lokalizacji na całym świecie, w których odbyły się takie warsztaty.
W dwa niezwykle słoneczne dni – 24 oraz 26 maja – mieliśmy przyjemność prowadzić szkolenie dla uczestników z 27 firm z całej Polski. Frekwencja dopisała – na Warsztatach zjawił się komplet zarejestrowanych osób (prawie 40).

Część praktyczną warsztatów poprzedziło krótkie seminarium, podczas którego swoje prezentacje wygłosili: nasz gość z GE Digital – Edwin Holtkamp oraz prezes firmy VIX Automation – Mariusz Benna.
Podczas części praktycznej uczestnicy mieli możliwość samodzielnego wykonywania ćwiczeń dotyczących programów rodziny Proficy, na zapewnionym dla każdego z nich laptopie. Przez cały czas trwania warsztatów wsparciem służyli wykwalifikowani specjaliści z VIX Automation. Dzięki warsztatom uczestnicy poznali zakres możliwości oprogramowania Proficy, przekonali się w jaki sposób gromadzić dane przy pomocy Proficy Historian, jak wizualizować i skontekstować dane przy pomocy oprogramowania SCADA iFIX oraz jak wykorzystywać Proficy Workflow do dostarczania instrukcji pracy i przestrzegania norm.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w Warsztatach Inteligentna Analiza Danych pragniemy serdecznie podziękować. Niezwykle pozytywna ocena uczestników oraz duże zainteresowanie taką formą szkoleń, pozwala snuć nadzieję, że na pierwszej edycji Warsztatów nie poprzestaniemy 🙂

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności