Wdrożenia – filmy referencyjne

Zobacz filmy z wdrożeń które zainspirowały wielu naszych klientów!

 

System MES w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek

 

Poznaj historię wdrożenia oprogramowania klasy MES, opartego na systemach GE Plant Applications, GE iFIX oraz GE Historian, zainstalowanego na wydziale konfekcji oddziału spółdzielni w Radzyniu Podlaskim. System jest wciąż rozwijany o nowe funkcjonalności, a jego zastosowanie pozwoliło m.in. na zwiększenie wskaźnika OEE o 10 punktów procentowych!

 

Opinie użytkowników:

“Wszystkie nasze dotychczasowe czynności, które do tej pory musieliśmy wykonywać za pomocą długopisu i papieru, zostały przeniesione na formę elektroniczną, co znacznie przyspieszyło i ułatwiło nam pracę.”

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY WDROŻENIA [PDF] >>

 


System zarządzania produkcją w Głuchołaskich Zakładach Papierniczych

 

Zobacz film przedstawiający wdrożenie systemu zarządzania produkcją, który wykorzystuje oprogramowanie GE SCADA iFIX, GE Webspace oraz GE Historian. Zainstalowany system pozwala m. in. na monitorowanie wskaźnika dostępności w czasie rzeczywistym, czy na generowanie przejrzystych raportów, zawierających przyczyny zmniejszenia dostępności maszyny.

 

Opinie użytkowników:

“Zastosowanie systemu dało nam rzeczywistą możliwość nadzoru i sterowania rozległym ciągiem technologicznym na czterech maszynach papierniczych, na których mamy też możliwość dostępu do danych w czasie rzeczywistym i archiwalnych.”

 

 POZNAJ SZCZEGÓŁY WDROŻENIA [PDF] >>

 

 


“Inteligentne Miasto” w MPGK Krosno

 

Zobacz, jak wyglądało wdrożenie systemu sterowania procesami, opartego o rozwiązania GE SCADA iFIX, oraz GE Historian w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Krośnie. Zastosowanie systemu pozwala na bieżącą analizę danych z ponad 300-tu rozproszonych obiektów działających w ramach MPGK i pozwala przewidywać możliwość wystąpienia zagrożeń.

Opinie użytkowników:“Optymalizacja procesów technologicznych w dużej mierze przyczyniła się do zwiększenia bezpieczeństwa i niezawodności świadczonych usług, poprawiła się efektywność ekonomiczna tych procesów.”

 

SZCZEGÓŁY WDROŻENIA –  Oczyszczalnia [PDF] >>

SZCZEGÓŁY WDROŻENIA –  EC [PDF] >>

 


CHCESZ ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ W TWOIM ZAKŁADZIE? ZADZWOŃ LUB NAPISZ:

32 358 20 20, vix@vix.com.pl

LUB ZOSTAW NAM SWOJE DANE, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*

.


Top