7. Konferencja VIX Automation: Wchodzimy na szczyty (Przemysłu 4.0)

Po ubiegłorocznej morskiej przygodzie w tym roku czeka na Was górska wycieczka po najpiękniejszych szlakach wiodących do Przemysłu 4.0. Tym razem zapraszamy do Zakopanego 3 i 4 października.

O czym będziemy mówić?

Za hasło 7. Konferencji VIX Automation obraliśmy ‘Wejdź na szczyt – Przemysł 4.0”. Jak zawsze w trakcie wydarzenia będziemy skupiać się na autentycznych historiach wdrożeniowych. Podzielimy się też wiedzą z zakresu wskaźnika OEE oraz przekażemy informacje o nowościach w naszej ofercie produktowej (w tym odświeżony iFIX 6.0). W trakcie konferencji pojawią się także tematy związane z Big Data oraz przewidywaniem awarii, druk 3D w przemyśle (wraz z przykładami wdrożeń!), a także temat wirtualizacji w instalacjach OT. Nie zabraknie także przedstawicieli świata nauki – Instytut Technologii Cieplnej Politechniki Śląskiej opowie o korzyściach związanych z zastosowaniem Proficy Historian w spółkach miejskich.
Gościem konferencji będzie Piotr Pogon, maratończyk, biegacz charytatywny, animator sportowy, który opowie o konieczności ponoszenia ryzyka, zarówno w sporcie, życiu zawodowym, jak i życiu prywatnym.

Wizyta referencyjna

Drugiego dnia konferencji zabieramy Was do SEWiKu, Tatrzańskiej Komunalnej Grupy Kapitałowej, która jest odpowiedzialna za dostarczanie czystej wody oraz oczyszczanie ścieków w mieście Zakopane oraz większej części gminy Kościelisko. SEWiK od wielu lat korzysta z oprogramowania Proficy iFIX i właśnie to te instalacje będziemy oglądać w trakcie spotkania… a prócz tego widok na Tatry… Warto dodać, że zakopiańskie przedsiębiorstwo wod-kanowe jest chyba najpiękniej położone w Polsce.

Gdzie się spotykamy?

W tym roku zadbaliśmy także, aby nie zabrakło kwaśnicy, oscypka i moskoli. Zabieramy Was do Hotelu Logos***, znajdującego się w centrum Zakopanego. Z kawiarnianego tarasu hotelu rozciąga się malowniczy widok na Giewont. Hotel jest wyposażony w strefę SPA i Wellness. Cechuje się także fantastyczną kuchnią, łączącą tradycyjną kuchnię góralską z nowoczesnością.
Wzorem lat ubiegłych na uczestników czekają najróżniejsze atrakcje dodatkowe, jednak… Co przygotowaliśmy w tym roku, niech zostanie jeszcze tajemnicą.
Zapraszamy do przyjazdu już 2.10, na dzień przed konferencją! To wyśmienita okazja, aby porozmawiać z kolegami z branży, a także wymienić się doświadczeniami.

Partnerzy konferencji

W tym roku do grona partnerów wydarzenia, prócz GE Digital, dołączyły firmy Reliability Solutions – eksperci zajmujący się Predictive Maintenence, 3D Center – specjaliści od druku 3D.
Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez portale automatykaonline.pl, automatykab2b, Controll Engineering Polska, MSI, Służby Utrzymania Ruchu, KierunekPompy.pl, Kierunekwodkan.pl, miesięcznik Automatyka oraz Automatyka Podzespoły i Aplikacje.

Jak się zapisać?

Wystarczy wejść na stronę vix.com.pl/konferencja/, pobrać formularz, uzupełnić, odesłać do nas mailowo na adres vix@vix.com.pl.

Zobacz również inne artykuły

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu

Zobacz więcej

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności