Wydarzenia VIX Automation

Od 2008 roku organizujemy konferencje dla naszych klientów i parterów w różnych miejscach w Polsce. Jesteśmy tam gdzie jest przemysł, zapewniając zawsze dużą dawkę wiedzy i niezapomniane atrakcje

Konferencja VIX Automation

Od 2013 roku organizujemy coroczne wydarzenie dla użytkowników oprogramowania Proficy. W trakcie konferencji opowiadamy o rozwoju idei Przemysłu 4.0, nowościach w naszej ofercie, prowadzimy zajęcia warsztatowe. Co roku gościem konferencji jest też znana postać kultury, sztuki lub sportu z występem motywującym. Gościliśmy m.in. najbardziej znanego polskiego fundraisera czy mistrza olimpijskiego w żeglarstwie w klasie Finn. Konferencja VIX Automation to także wymiana doświadczeń między uczestnikami oraz wizyta referencyjna, w przedsiębiorstwie wykorzystującym systemy GE Vernova. Konferencja wędruje po Polsce - byliśmy już w Puławach, Żywcu, Warce, Gdańsku, Zakopanem, Radzyniu Podlaskim... Co roku zaskakujemy uczestników świetną atrakcją wieczoru, lokalną kuchnią i wysokim standardem hotelu.

Chcę więcej informacji o Konferencji

Integrator 4.0

Pierwsze wydarzenie dla System Integratorów zorganizowaliśmy już w 2008 roku, event ewoluował w ciągu ostatniej dekady, by pojawić się pod nazwą Integrator 4.0: Konferencja dla partnerów firmy, resellerów i aktywnych System Integratorów. W trakcie wydarzenia uczestnicy aktywnie biorą udział w prelekcjach i zajęciach warsztatowych. Jednak to nie wszystko, konferencja Integrator 4.0 to także szansa na wymianę doświadczeń między automatykami-praktykami, wdrożeniowcami, którzy na co dzień mierzą się z implementacją systemów u swoich klientów. Konferencja z reguły odbywa się na terenie Śląska, naszej firmowej ojczyzny, a także... przemysłowej stolicy Polski. W ramach wydarzenia organizujemy niezapomniane atrakcje wieczorne.

Konferencje organizowane przez nas są zrównoważoną mieszanką wiedzy i dobrej zabawy. Cechuje nas dbałość o szczegóły i gości. Pozwól się sobą zaopiekować na naszych wydarzeniach!

Justyna Duda

Justyna Duda

Menadżer ds. Marketingu

7. Konferencja VIX Automation

Zakopane, narty, góry, moskole i oscypki... a do tego najpiękniej położona oczyszczalnia ścieków w Polsce - SEWiK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa i wiedza z zakresu Przemysł 4.0!

6. Konferencja VIX Automation

Najnowsze informacje o wdrożeniach i druku 3D, a do tego nowości w oprogramowaniu GE Digital... a także oczywiście morze i statki, przepiękna plaża w pobliżu hotelu, szanty i śledzie... To wszystko skusiło uczestników 6. Konferencji VIX Automation do przyjazdu do pięknego Gdańska. Na deser wybraliśmy się do bazy przeładunkowej paliw płynnych - Naftoport!

Skontaktuj się z nami...

i dowiedz się więcej o naszych Konferencjach!

Formularz kontaktowy

    kontakt

    Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności