PREDIX Produktem Roku!

Przemysłowa chmura obliczeniowa Produktem Roku w Polsce? Tak! Wszystko dzięki Wam! Dzięki Waszym głosom PREDIX został Produktem Roku 2017!

Magazyn Inżynieria i Utrzymanie Ruchu od kilku lat organizuje plebiscyt na Produkt Roku. Oprogramowanie GE było wielokrotnie nagradzanie w różnych kategoriach. Tym razem nagrodzona została Platforma PREDIX w kategorii Przemysł 4.0. Nagrodę odebrał prezes VIX Automation, Mariusz Benna.

Platforma PREDIX oparta jest na rozwiązaniach chmurowych. Wykorzystywany  model PaaS (Platform as a Service) jest spójnym, bezpiecznym i skalowalnym narzędziem, które wspiera tworzenie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu. Rozwiązanie GE jest odpowiedzią amerykańskiego producenta na erę Przemysłu 4.0 i Internetu rzeczy (Internet of Things – IoT).

Dzięki przemysłowej chmurze obliczeniowej można szybko rozwijać, bezpiecznie wdrażać i bezproblemowo obsługiwać aplikacje Przemysłowego Internetu (Industrial Internet). Chmura pozwala na zwiększenie wydajności pracy urządzeń i zwiększenie mocy obliczeniowej, szybsze i sprawniejsze generowanie raportów oraz analiz i to w czasie rzeczywistym. Jak każdy produkt GE, PREDIX jest bardzo elastyczny, można dostosować jego możliwości do swoich potrzeb. Co więcej, system pozwala także na utworzenie Cyfrowego Bliźniaka, czyli wirtualnego odwzorowania każdego fizycznego zasobu. Dzięki tej funkcji można generować symulacje efektów modyfikacji i zmian na zasobach, zanim zostaną wdrożone w życie.

Cieszy nas rosnące zainteresowanie platformą PREDIX, nie tylko jako dystrybutora oprogramowania GE Digital, ale fascynatów technologii i automatyki. Jest to także znak czasu, coraz większa rzesza klientów zapytuje nas o rozwiązania chmurowe

Paweł Czepiel

kierownik działu handlowego VIX Automation

Wyróżnienie dla platformy PREDIX w kategorii Przemysł 4.0 jest kolejnym dowodem na wkraczanie chmury do Polski, a także dowodem na coraz większe zaufanie względem niej. Rozwiązania cloudowe cieszą się olbrzymią popularnością w różnych sferach działalności polskich przedsiębiorstw (od ERP, przez serwery pocztowe, po backup). Kolejnym krokiem jest (i powinno być) postawienie na implementację tego typu bezpiecznych i niezawodnych platform na halach produkcyjnych.

Więcej o PREDIXie znajdziesz tutaj lub kontaktując się z nami!

Dziękujemy za zaufanie!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności