IV Spotkanie Partnerów SPP

W dniach 13-14 września mieliśmy przyjemność zorganizować IV Spotkanie Partnerów SPP. Wpisane już do tradycji firmy, coroczne spotkanie z pracownikami firm uczestniczących w programie SPP, tym roku odbyło się w Tuszynie (woj. łódzkie). Zachęcamy do zapoznania się z relacją!

W Hotelu Grzegorzewskim, położonym w Tuszynie, w spokojnym, leśnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem znajdującym się zaledwie 20 km od centrum Łodzi, mieliśmy przyjemność gościć 23 pracowników firm partnerskich. Tegoroczne spotkanie rozpoczęliśmy powitalnym obiadem już o godzinie 14. Następnie uczestnicy wysłuchali, co nowego słychać w firmie oraz jakie nowości przygotowała dla nas firma GE Digital.

Wieczorem na naszych partnerów czekał Wielki Mistrz Bractwa Piwnego, który zabrał nas w podróż “Z piwem dookoła świata“. Podczas degustacji najróżniejszych gatunków piw mieliśmy okazję poznać historię piwa, jego proces produkcji, a także dowiedzieć się, jak wygląda ciężki zawód degustatora piwa. Mimo, iż pogoda pokrzyżowała nam plany i kolację grillową musieliśmy przenieść do hotelowej restauracji, nie przeszkodziło to w nawiązaniu wielu ciekawych dyskusji, nie tylko na tle zawodowym.

Piątek był równie aktywnym dniem – w pełni poświęconym zajęciom warsztatowym. Zainteresowane osoby miały okazję wziąć udział w opcjonalnym bloku poświęconym systemom sterowania Fuji Electric. Uczestnikom przybliżyliśmy m. in. tematykę aplikacji mobilnych, prezentując możliwości Proficy Webspace na tablecie iPad 2, wspólnie analizowaliśmy wskaźniki produkcji, posługując się narzędziami dostępnymi w iFIX 5.5, konfigurowaliśmy driver IGS, a także pokazaliśmy budowę prostego systemu sterowania w oparciu i produkty Fuji Electric. Na zakończenie nie zabrakło też czasu na wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Zobacz fotorelację >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności