Konferencja VIX Automation
Zapisz się już dziś!
Data
4-5.10.2018
Miejsce
Hotel Mercure Gdańsk Posejdon ***
Kapliczna 30, 80-341 Gdańsk
woj. pomorskie

Kolejna już VI Konferencja Użytkowników
GE Digital przed nami! Dowiedz się,
co czeka Cię w tym roku
i obierz kurs na przemysł 4.0.

Droga do Przemysłu 4.0


Konferencja Użytkowników GE Digital organizowana jest corocznie przez VIX Automation - Autoryzowanego Dystrybutora Oprogramowania GE Digital. Dlaczego warto wziąć udział:

 • Doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w dziedzinie rozwiązań dla automatyki przemysłowej i produkcji( MES, raportowanie produkcji, archiwizacja, rozwiązania mobilne, Przemysł 4.0).
 • Ciekawe WIZYTY REFERENCYJNE - zwiedzanie wydziałów produkcyjnych zakładów, w których nad zarządzaniem produkcją czuwają rozwiązania GE Digital. Dotychczas owiedziliśmy: Browar w Warce(Grupa Żywiec), Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek, Hutę Szkła Guardian Częstochowa, Zakłady Azotowe Puławy(Grupa Azoty) oraz Arcyksiążęcy Browar w Żywcu(Grupa Żywiec).
 • Inspirujące historie wdrożeń nowoczesnych systemów IT dla produkcji, przedstawione przez samych użytkowników. Do tej pory o korzyściach z zastosowania oprogramowania GE Digital opowiedzieli m. in. przedstawiciele takich firm jak: AVON OPERATIONS POLSKA, GŁUCHOŁASKIE ZAKŁADY PAPIERNICZE, GUARDIAN CZĘSTOCHOWA, SPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA SPOMLEK, MPGK KROSNO, PERŁA - BROWARY LUBELSKIE, GE POWER CONTROLS
 • W pięciu edycjach konferencji wzięło udział niemal 300 osób!

Zapisz się już dziś

Nie zwlekaj i napisz do nas! Do 18 września trwa rejestracja w systemie EARLY BIRDS! Skorzystaj z niższej ceny! Pobierz formularz albo napisz do nas

Relacja z V edycji

Tak było rok temu! Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądała V Konferencja Użytkowników GE Digital

Harmonogram konferencji

Wizyta referencyjna: Naftoport sp. z o.o.

W czasie wizyty referencyjnej odwiedzimy Naftoport, który wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów naftowych w Porcie Gdańskim. Spółka jest jednym z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii. Zapewnia rafineriom podłączonym do systemu rurociągów „Przyjaźń” alternatywną drogę zaopatrzenia w ropę naftową. Położenie, bezpieczna i sprawna obsługa statków czynią Naftoport najbardziej konkurencyjnym terminalem naftowym na południowym Bałtyku. Infrastruktura terminalu przeładunkowego Naftoportu obejmuje pięć stanowisk przeładunkowych o potencjale przekraczającym 44 mln. ton paliw płynnych rocznie.
W całym roku 2017 Naftoport przyjął aż 264 statków. Ten rok dla spółki jest równie obiecujący, tylko w pierwszym kwartale 2018 w celu przeładunku ropy bądź produktów naftowych aż 92 statki odwiedziły Port Gdański.
W 2017 firma po raz trzeci została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu.
W czasie wizyty referencyjnej zapoznamy się zarówno ze standardowym wykorzystaniem oprogramowania iFIX, jak i nietypowym, wykorzystywanym w…
…teraz tego nie zdradzimy! Aby się tego dowiedzieć, koniecznie zarejestruj się na Konferencję Użytkowników GE Digital.

Jedno z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej

Pięć stanowisk przeładunkowych

264 tankowców podjętych w 2017

Opinie uczestników konferencji

Nie zwlekaj - zapisz się już dziś!
Do rozpoczęcia Konferencji pozostało:

dni
godzin
minut
sekund

KOSZTY

Cena standardowa

Koszty udziału w konferencji przedstawia poniższa tabela. Cena obejmuje nocleg w hotelu, catering oraz udział w wizycie referencyjnej.

1 nocleg(04.10)

 • 900zł
 • 1300zł

2 noclegi
(03.10 i 04.10)

 • 1100zł
 • 1600zł

Cena "first minute"

Skorzystaj z okazji: zapisz się wcześniej i zaoszczędź! Cena „first minute” – obowiązuje przy zgłoszeniach przesłanych do 07.09.

1 nocleg(04.10)

 • 700zł
 • 1100zł

2 noclegi
(03.10 i 04.10)

 • 900zł
 • 1400zł

* Ceny netto – do podanych kwot doliczyć należy 23% VAT.
Zapisy przyjmujemy do 18.09.2018.

Zapisz się już dziś

Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Całość nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Zapisy tylko do 18 września.

Organizator

Partnerzy

Partnerzy medialni

Miejsce

Tym razem zapraszamy do stolicy Pomorza. Gościć nas będzie położony w zielonej, rekreacyjnej okolicy Gdańska Hotel Mercure Posejdon, który znajduje się tylko 100 m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. Do dyspozycji gości: basen, centrum fitness i wellness.

Hotel Mercure Gdańsk Posejdon ***

Kapliczna 30, 80-341 Gdańsk

GPS: N 54° 25' 22" E 18° 35' 49"

+48 58/5113000