Konferencja VIX Automation
Zapisz się
Data
02-04.10.2019
Miejsce
Hotel Logos ***
Grunwaldzka 10,
34-500 Zakopane

Zapisz się już dziś

Nie zwlekaj i napisz do nas! Do 7 września trwa rejestracja w systemie EARLY BIRDS! Skorzystaj z niższej ceny! Pobierz formularz albo napisz do nas

KOLEJNA JUŻ 7. KONFERENCJA VIX AUTOMATION
POŚWIĘCONA PRZEMYSŁOWI 4.0 PRZED NAMI!
DOWIEDZ SIĘ, CO CZEKA CIĘ W TYM ROKU
I WEJDŹ NA SZCZYT!

Droga do Przemysłu 4.0

Konferencja VIX Automation, dystrybutora oprogramowana GE Digital to:
 • Doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w dziedzinie rozwiązań dla automatyki przemysłowej i produkcji( MES, raportowanie produkcji, archiwizacja, rozwiązania mobilne, Przemysł 4.0).
 • Ciekawe WIZYTY REFERENCYJNE - zwiedzanie wydziałów produkcyjnych zakładów, w których nad zarządzaniem produkcją czuwają rozwiązania GE Digital. Dotychczas owiedziliśmy: Browar w Warce(Grupa Żywiec), Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek, Hutę Szkła Guardian Częstochowa, Zakłady Azotowe Puławy(Grupa Azoty) oraz Arcyksiążęcy Browar w Żywcu(Grupa Żywiec), Naftoport (Gdańsk).
 • Inspirujące historie wdrożeń nowoczesnych systemów IT dla produkcji, przedstawione przez samych użytkowników. Do tej pory o korzyściach z zastosowania oprogramowania GE Digital opowiedzieli m. in. przedstawiciele takich firm jak: AVON OPERATIONS POLSKA, GŁUCHOŁASKIE ZAKŁADY PAPIERNICZE, GUARDIAN CZĘSTOCHOWA, SPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA SPOMLEK, MPGK KROSNO, PERŁA - BROWARY LUBELSKIE, GE POWER CONTROLS, ZWiK Racibórz W sześciu edycjach konferencji wzięło udział niemal 350 osób!

Relacja z poprzedniej edycji

Zapoznaj się z relacją z VI Konferencji Użytkowników GE Digital.

Harmonogram konferencji

Powrót na górę harmonogramu

Nie zwlekaj - zapisz się już dziś!
Do rozpoczęcia Konferencji pozostało:

dni
godzin
minut
sekund

Wizyta referencyjna: SEWiK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.

W tym roku na wizytę referencyjną zabierzemy Państwa do SEWiKu, który dostarcza wodę i oczyszcza ścieki na terenie Zakopanego i większej części gminy Kościelisko. Firma w obecnym kształcie działa od 1992 roku, kontynuując tradycje wodociągów działających na terenie Zakopanego od 1906 roku. Firma obsługuje 7,1 tys. odbiorców. Firma stale się rozwija, dostarczając swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o ekologię. W firmie wdrożone zostały wdrożone standardy ISO 9001 oraz 14001. Nieustający rozwój przedsiębiorstwa, a także wzrost liczby mieszkańców podłączonych do sieci kanalizacyjnej oraz wodociągowej jest motorem do ciągłej modernizacji zakładu. Jednym z elementów stałych ulepszeń jest rodzina produktów GE Digital, na czele z GE iFIX. Rozwiązanie wykorzystywane jest między innymi do monitorowania… Tego dowiedzą się Państwo w trakcie konferencji! Zapraszamy do udziału!

Zapisz się już dziś

Nie zwlekaj i napisz do nas! Do 7 września trwa rejestracja w systemie EARLY BIRDS! Skorzystaj z niższej ceny! Pobierz formularz albo napisz do nas

Opinie uczestników konferencji

KOSZTY

Cena standardowa

Koszty udziału w konferencji przedstawia poniższa tabela. Cena obejmuje nocleg w hotelu, catering oraz udział w wizycie referencyjnej.

1 nocleg(03.10)

 • 1100zł
 • 1600zł

2 noclegi
(02.10 i 03.10)

 • 1300zł
 • 1900zł

Cena "first minute"

Skorzystaj z okazji: zapisz się wcześniej i zaoszczędź! Cena „first minute” – obowiązuje przy zgłoszeniach przesłanych do 07.09.

1 nocleg(03.10)

 • 900zł
 • 1300zł

2 noclegi
(02.10 i 03.10)

 • 1100zł
 • 1700zł

* Ceny netto – do podanych kwot doliczyć należy 23% VAT.
Zapisy przyjmujemy do 18.09.2019.

Warunkiem udziału w konferencji jest uiszczenie opłaty. Płatności należy dokonać za pośrednictwem przelewu na poniższe dane, w terminie 7 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. W ciągu 7 dni po otrzymaniu wpłaty zostanie przez nas wystawiona faktura zaliczkowa na udział w konferencji (VAT 23%).

VIX Automation Sp. z o.o.
Ul. Żeliwna 43, 40-852 Katowice
nr konta 51 1750 1048 0000 0000 1148 0087
tytułem: Opłata za udział w konferencji.

Zapisz się już dziś

Nie zwlekaj i napisz do nas! Do 7 września trwa rejestracja w systemie EARLY BIRDS! Skorzystaj z niższej ceny! Pobierz formularz albo napisz do nas

Organizator

Partnerzy

Partnerzy medialni

Miejsce

W 2019 przenosimy się znad morza w góry, a serce gór bije w Zakopanem! Zapraszamy do hotelu Logos ***, z którego górnego tarasu roztacza się malowniczy widok na Giewont. Hotel wyposażony jest w strefę Wellness & Spa. Czekają na Państwa komfortowe pokoje oraz pyszne jedzenie!

Hotel Logos ***

ul. Grunwaldzka 10
34-500 Zakopane

GPS: N 49°17'23.7" E 19°57'16.8"