Cybersecurity

Znamy od podszewki systemy wizualizacji i zarządzania produkcją, wiemy jak kluczowe są dla działania przedsiębiorstwa, dlatego też zawsze sugerujemy naszym klientom zabezpieczenie ich, tak aby nic nie przeszkodziło w ich pracy.

Skontaktuj się z nami!
papiernia

Rozumiemy specyfikę zakładów produkcyjnych

Jesteśmy automatykami, którzy zdobyli doświadczenie w wielu branżach produkcyjnych (i nie tylko), wiemy że zabezpieczenie kluczowych procesów w firmie jest niezwykle istotne, nie tylko ze względu na potencjalne starty materialne dla przedsiębiorstwa, ale także ze względu na ochronę know-how firmy.

cyberbezpieczeństwo

Wiemy co jest potrzebne Twojemu biznesowi

To przede wszystkim bezpieczeństwo!

Niebezpieczny wyciek danych, wyłudzanie danych, włamanie do sieci firmowej… Znasz to z opowiadań informatyków? Wiesz że grozi to tak samo Twojej sieci OT? Zadbaj o bezpieczeństwo swojego procesu, nie pozwól na włamanie do swojej sieci przemysłowej. Skontaktuj się z nami, powiemy Ci jak to zrobić!

cyberbezpieczeństwo

Zadbaj o swoje dane

Bezpieczeństwo danych firmowych to między innymi odpowiednie zabezpieczenia backupowe, możliwość szybkiego przywrócenia danych po ataku, bądź przypadkowym błędzie ludzkim. Zadbaj o redundancję i replikację danych. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie!

Bezpieczna firma dba o sieć OT w taki sam sposób, w jaki dba o sieć IT. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nie tylko nie narażasz się na straty finansowe, ale także wizerunkowe!

6 sposobów na bezpieczną sieć OT

Poznaj nasze metody walki z cyberprzestępcami

Formularz kontaktowy


  VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul Żeliwna 43, 40-852 w celu obsługi przesłanego zapytania oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Mam świadomość, że zgodę mogę w każdej chwili wycofać, mam prawo do wglądu i edycji swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Przechowujemy Twoje dane aż do momentu wycofania Twojej zgody. Wszelkie pytania dotyczące Twoich danych osobowych oraz prośby o modyfikację i zmianę należy kierować na adres dane.osobowe@vix.com.pl. Pozostałe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności
  Pokaż więcej

  kontakt

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu

  Zobacz więcej

  Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności