Zdalna SCADA przez 90 dni za darmo!

Czy masz już dostęp do zasobów firmowych? Tak? To świetnie, w świecie VPNów, podwójnych zabezpieczeń, szyfrowania oraz zdalnych dostępów to nie jest takie trudne. A jak miewa się Twoja produkcja? Wiesz co w trawie piszczy? Czy musisz wyjść z biura, by zobaczyć co dzieje się na panelach i ekranach, które wizualizują produkcję w Twoim zakładzie?
Aktualna sytuacja zmusiła wielu przedsiębiorców i pracowników do przejścia na HomeOffice. My też w znakomitej części pracujemy w trybie zdalnym. Rozumiemy jednak, że nie każdą pracę można wykonać w domu. Wspieramy hasło #ZostańWDomu, aby ułatwić pracę tym, którzy dbają o nasze zdrowie, ale także tym, którzy NIE MOGĄ przenieść swojej pracy do domu. Nie można w domu przemysłowo uwarzyć piwa, zabutelkować wody mineralnej, zrobić sera czy przefiltrować wody pitnej. Doskonale też wiemy, że operatorzy nie odejdą od maszyn podczas produkcji. Jednak Ty, managerze, możesz! A w obecnej sytuacji nawet powinieneś.

Dajemy Ci do tego narzędzie, które umożliwi Ci podglądanie danych produkcyjnych, a także możliwość sterowania procesem produkcyjnym! Przez 90 dni ZA DARMO!
Zatem dzięki zastosowaniu oprogramowania Proficy Webspace możesz także zmniejszyć liczbę ludzi obecnych na hali produkcyjnej, mogą obserwować procesy z innych lokalizacji w firmie (lub poza nią).
Dzięki oprogramowaniu Webspace możesz mieć dostęp do aplikacji SCADA iFIX (oraz Cimplicity) w przeglądarce internetowej oraz na urządzeniach mobilnych. A to oznacza, że możesz mieć dostęp do danych produkcyjnych GDZIEKOLWIEK! Także we własnym domu, podczas HomeOffice. Chcesz poznać więcej plusów z korzystania Webspace? Zadzwoń do naszego działu handlowego: 323582020!
Oprogramowanie wymaga od Ciebie minimum  modyfikacji i poprawek. Konfiguracja serwera nie trwa długo, a w tym jest w stanie pomóc także nasz dział techniczny – 327827198.
Co więcej od dziś możecie skorzystać także z 90 dniowej bezpłatnej wersji usług terminalowych iClient TS.

Oprogramowanie Proficy Webspace zostało uhonorowane nagrodą Produkt Roku 2019 w kategorii: Oprogramowanie dla działu Utrzymania Ruchu i produkcji magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu.

Koniecznie skorzystaj z tej promocji!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności