iFIX 6.5 z brązowym medalem

Do olimpiady w Pekinie jeszcze dwa miesiące, ale już teraz posypały się medale. Jeden z nich trafił do produktu Proficy iFIX 6.5. Oczywiście nie chodzi tutaj o medal w łyżwiarstwie figurowym, a o nagrody LEAP czyli Leadership in Engineering Achivement Program. Wyniki tego prestiżowego konkursu zostały ogłoszone w trakcie zdalnej ceremonii w kilku różnych kategoriach – w tym kategorii Software.

Nagrody zostały przyznane przez niezależny panel jurorski, w którego skład wchodzili inżynierzy oraz naukowcy, nie zaś organizatora konkursu WTWH Media.

Flagowiec GE Digital został wyróżniony za usprawnianie procesów przemysłowych, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz uproszczonego designu. Elementy te ułatwiają zwiększanie wydajności, przyspieszają podejmowanie krytycznych decyzji, a także ułatwiają wdrożenia SCADA integratorom systemów automatyki i informatyki przemysłowej.

Usprawnienia, które wskazywali eksperci to przede wszystkim Configuration Hub (bezpłatne narzędzie, które pojawiło się jako nowość w wersji iFIX 6.5, a także Historian 9.0), który ułatwia zarządzanie bazami danych, a także implementację kolejnych instalacji Proficy, dzięki tworzeniu wzorców konfiguracyjnych. Ważnym elementem jest także zastosowanie standardu ISA 101. Dzięki zastosowaniu go operator od razu jest w stanie zauważyć nieprawidłowości, do których może dojść podczas produkcji i skrócić jego czas reakcji. To wszystko za sprawą wyróżniających się kolorów: czerwonego oraz żółtego, na tle przyjemnej i nie męczącej dla oka szarości.

Proficy iFIX zyskał także uznanie, za szybkie uruchamianie, a także wydajne obiekty dynamo.

To jedyna aplikacja typu SCADA wyróżniona w konkursie LEAP.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Proficy iFIX 6.5? Zajrzyj tutaj.

 

źródło: https://www.designworldonline.com/the-winners-of-the-2021-leap-awards-in-software-are/ 

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności