Poznaj systemy przykładowe Proficy iFIX

Wraz z najnowszą wersją Proficy SCADA iFIX 6.5 producent oprogramowania - GE Digital - przywrócił cenione przez klientów systemy przykładowe. W Proficy iFIX 6.5 użytkownik ma do dyspozycji całkiem nowe systemy, zaprojektowane zgodnie ze standardem ISA 101 - fabrykę soków oraz stację uzdatniania wody.

Instalują się one domyślnie razem z oprogramowaniem iFIX, a co więcej - działają także w trybie demo, stanowią więc doskonałe narzędzie do poznania na żywej aplikacji SCADA możliwości i mechanizmów działania Proficy iFIX, np. dla studentów, czy osób rozpoczynających pracę z tym oprogramowaniem. Już kilka sekund po instalacji Proficy iFIX użytkownik uzyskuje dostęp do dwóch rozbudowanych aplikacji, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac programistycznych, czy tworzenia ekranów synoptycznych od podstaw.

ifix system przykładowy

Dla osób mających już styczność z iFIXem, systemy przykładowe też będą przydatne - mogą przyspieszyć rozpoczęcie pracy z aplikacją, prezentują nowości wersji 6.5 oraz aktualne trendy w projektowaniu ekranów synoptycznych. Wcielając się w operatora SCADA wirtualnej fabryki soków, czy stacji uzdatniania wody użytkownik na własnych oczach może przekonać się, w jaki sposób zastosowanie szarości i stonowanych kolorów zwiększa czytelność i przejrzystość aplikacji oraz ułatwia wychwycenie stanów alarmowych.

Uzyskaj dostęp do dwóch tutoriali, na których nasz ekspert - Łukasz Buczek - prezentuje krok po kroku oba systemy przykładowe. Zarejestruj sią na Portalu VIX Automation >> aby uzyskać dostęp do demo i tutoriali.

  1. Zarejestruj sią na Portalu VIX Automation
  2. Zobacz tutoriale o systemach przykładowych
  3. Pobierz Proficy iFIX 6.5 (w trybie demo działa 2h!)
  4. Udaj się na wirtualną wycieczkę do fabryki soków lub SUW

Zobacz również inne artykuły

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu

Zobacz więcej

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności