Promocja Winback – jeszcze tylko półtora miesiąca!

Doskwiera Ci brak aktywnej opieki serwisowej Acceleration Plan? Żaden problem! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jeszcze tylko półtora miesiąca (do 15 grudnia) obowiązuje promocja Winback 2022, dzięki której będziesz mógł zaktualizować swoje starsze licencje taniej nawet o 60%!

Dzięki Acceleration Plan otrzymujesz możliwość m.in. bezpłatnej aktualizacji oprogramowania do najnowszych wersji, priorytetowego wsparcia technicznego dystrybutora oraz wsparcia technicznego producenta (w zależności od pakietu także telefoniczne). Korzystając z oferty Winback zyskujesz bezpieczeństwo i pewną przyszłość dla swojego biznesu – Twoja instalacja będzie bezpieczna dzięki możliwości ciągłej aktualizacji oprogramowania oraz dostępowi do najnowszych Service Pack'ów oraz SIMów.

Dotychczas do programu Acceleration Plan można było przystąpić w momencie zakupu systemu Proficy lub podczas jego aktualizacji za 13 % ceny oprogramowania (wsparcie na 1 rok). Dobrą praktyką jest przedłużanie kontaktu na opiekę serwisową po upływie roku, tak aby nie utracić dostępu do supportu oraz aktualnych wersji software`u. Nie każdy jednak decyduje się na objęcie zakupionych licencji trwałą ochroną – co jest równoznaczne z koniecznością ponoszenia kosztów każdorazowej aktualizacji oprogramowania. Korzystając z promocji Winback realny koszt uczestnictwa w programie Acceleration Plan to tylko 3 % kosztu licencji rocznie.

Dzięki zastosowaniu promocji Winback możesz zakupić wsparcie producenta bez konieczności uprzedniej kontynuacji – jeśli w międzyczasie zrezygnowałeś z Acceleration Plan, możesz do niego wrócić! Co więcej możesz objąć promocyjnymi warunkami licencje aż na 3 lata!

 

Dlaczego warto wykupić Acceleration Plan?

  • Mniejsze ryzyko podatności na cyberataki dzięki korzystaniu z najnowszych wersji oprogramowania GE Digital
  • Wraz aktualizacją oprogramowania SCADA otrzymasz licencję na Historian Essentials – bazę danych
  • Obniżenie kosztu utrzymania oprogramowania
  • Priorytetowy dostęp do wsparcia technicznego VIX Automation
  • Dostęp do wsparcia technicznego producenta (w tym telefonicznego)
  • Pakiet Productivity Tools rozszerzający możliwości Proficy iFIX

Pospiesz się, promocja jest ograniczona czasowo do 15 grudnia!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności