Jeszcze lepszy iFIX z Productivity Tools

Rozbuduj swojego iFIXa z opieką Acceleration Plan oraz pakietem Productivity Tools

Znasz już iFIX Productivity Tools? To pakiet przydatnych narzędzi rozszerzających możliwości systemu Proficy SCADA iFIX. Z powodzeniem stosują go użytkownicy na całym świecie, włączając w to duże zakłady z branży wod-kan.

iFIX Productivity Tools

Dzięki Productivity Tools zaoszczędzisz czas i koszty - zastosowanie tego dodatku czyni iFIXa jeszcze bardziej intuicyjnym w obsłudze. Zmniejsza to tym samym potrzeby szkoleniowe operatorów, jednocześnie zwiększając ich efektywność. Dodatkowe funkcje dostępne z Productivity Tools ułatwiają podejmowanie decyzji oraz sprawiają, że operacje stają się jeszcze bardziej bezpieczne, a utrzymanie systemu łatwiejsze.

Co więcej, wdrożenie systemu iFIX z dodatkiem Productivity Tools jest szybsze - stworzysz jeszcze bardziej użyteczny i nowoczesny system SCADA z dobrym UXem (user experience), poświęcając mniej czasu na prace programistyczne. Productivity Tools można z powodzeniem wdrożyć w istniejących aplikacjach iFIX (od wersji 5.8).

Już teraz możesz sprawdzić możliwości pakietu Productivity Tools, wypróbowując wersję demo nowego iFIXa 2022. Zawiera on rozbudowane systemy przykładowe, prezentujące rozszerzone funkcje SCADY, wykorzystujące Productivity Tools. Pobierz DEMO z Portalu VIX Automation >>

Zamawiając opiekę serwisową Acceleration Plan do iFIX, pakiet Productivity Tools otrzymujesz w cenie!
Więcej o Acceleration Plan >>

Jakie narzędzia i funkcjonalności zawiera pakiet Productivity Tools?

 • Intuicyjna nawigacja z wstępnie skonfigurowanym i kompletnym menu dla systemu iFIX, nie wymagającym konieczności programowania
 • Rozbudowane funkcje alarmowania (m.in. zatwierdzenie wszystkich alarmów na rysunku, wznowienie alarmu, lista wszystkich wyciszonych alarmów, dynamiczna zmiana limitu dla alarmu)
 • Narzędzie “przesuwanie i powiększanie obrazu” zapewnia lepszy wgląd w proces i jego detale
 • Lista zdarzeń – kompletny, chronologiczny zapis wszystkich operacji wykonywanych w  systemie iFIX (w tym np. operacji na alarmach, działań operatorów), z szybkim dostępem do historii zdarzeń za dowolny okres
 • Elastyczne i automatyczne dopasowanie układu i rozmiaru rysunków oraz widok wielu rysunków (ekranów) na jednym monitorze (kilka układów do wyboru)
 • Obsługa wielomonitorowa z możliwością szybkiego przenoszenia rysunków między monitorami
 • Narzędzie zakładek z możliwością konfiguracji według potrzeb operatora
 • System łatwo konfigurowalnych okien dialogowych, zapewniający spójny interfejs sterowania
 • Narzędzie dbArchitekt umożliwiające tworzenie, zarządzanie i obsługę bazy danych systemu iFIX w jednym środowisku
 • Zaawansowane opcje zarządzania listami (w tym przeciąganie kolumn, czy rozbudowane opcje filtrowania i sortowania)
 • Funkcja dodawania notatek oznaczonych datą i godziną
 • Szybki dostęp do popularnych zadań z poziomu kliknięcia prawego klawisza myszy

Więcej o iFIX Productivity Tools >>

iFIX Productivity Tools

Productivity Tools otrzymasz w ramach Acceleration Plan!

Productivity Tools to kolejny argument za zamówieniem dodatkowej opieki serwisowej GE Acceleration Plan. VIX Automation, jako Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania GE Digital zapewnia wprawdzie cenione przez klientów wsparcie techniczne VIXCare do zakupionych za naszym pośrednictwem licencji, ale jest one obarczone pewnymi ograniczeniami.

Biorąc udział w programie opieki GE Digital, poza dodatkowym wsparciem prowadzonym bezpośrednio przez producenta, otrzymujesz rozszerzony i priorytetowy dostęp do opieki realizowanej przez VIX Automation. Co więcej, jeśli w trakcie trwania umowy Acceleration Plan pojawi się nowa wersja oprogramowania, masz możliwość aktualizacji bez dodatkowych opłat!

Poznaj wszystkie zalety Acceleration Plan >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności