Całkiem nowy Proficy iFIX 6.5

Nowa wersja jednego z najpopularniejszych w Polsce systemów do wizualizacji i sterowania już dostępna! Skorzystaj z najnowszego, jeszcze stabilniejszego systemu SCADA HMI – Proficy iFIX 6.5 i wdrażaj, zarządzaj, pracuj wydajniej!

Zapytaj nas o więcej!

Zobacz jak wygląda Całkiem Nowy iFIX

Niezawodne oprogramowanie amerykańskiego producenta GE Digital w całkiem nowej odsłonie! Precyzyjne monitorowanie, wizualizacja i kontrola wszystkich aspektów procesu produkcyjnego. Teraz jeszcze wygodniej!

Configurations Hub

Wiele baz w jednym miejscu, wygodne zarządzanie wieloma iFIXami! Poznaj możliwości konsoli Configurations Hub i pozwól się wyręczyć!

Wbudowane Demo

Całkiem nowy iFIX 6.5 to także nowy, wbudowany system przykładowy! Stawiasz pierwsze kroki z systemem SCADA HMI? Już po instalacji możesz zobaczyć jak działa Fabryka soków lub Zakład produkcji wody!

Co nowego w iFIXie 6.5

Panel Configuration Hub, zaawansowane tworzenie modelu, większe bezpieczeństwo pracy, ułatwienia dla deweloperów i system demo w pakiecie! Dowiedz się więcej!

Jakie produkty otrzymasz wraz z iFIX 6.5?

To się nie zmieniło! Kupując całkiem nowego iFIXa stawiasz na niezawodność i znane Ci z poprzednich wersji funkcjonalności, a dodatkowo otrzymujesz pakiet bezpłatnych produktów!

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu Proficy iFIX 6.5!

Formularz kontaktowy

  kontakt

  Najczęściej zadawane pytania

  • Portal VIX Automation to miejsce, z którego możesz pobrać wersje instalacyjne oprogramowania GE Digital po zakupie licencji, albo przy wyrażeniu chęci przetestowania oprogramowania (możesz złożyć takie zapytanie tutaj). W Portalu Klienta czekają na Ciebie także podręczniki „Pierwsze Kroki” oraz obszerna baza wiedzy.

   Portal Klienta
  • Wysyłając zapytanie do VIX Automation (formularze na stronach produktów GE Digital) wystarczy, że zaznaczysz okienko „Chcę otrzymać cennik”. Jeśli chcesz wycenić oprogramowanie tworzone przez zespół inżynierów VIX Automation, prace techniczne czy wsparcie wdrożeniowe skontaktuj się z nami poprzez formularz i koniecznie uzupełnij numer telefonu.

   Kontakt
  • Zamówienia przyjmowane są drogą mailową, po uprzednim uzgodnieniu warunków handlowych. Zadzwoń do nas albo napisz na dh@vix.com.pl. Przeprowadzimy Cię sprawnie przez proces zakupu.

   Kontakt
  • Aktualnie obowiązuje stała promocja firmy GE Digital, dzięki której wraz z iFIX otrzymujesz w bonusie: Win911 (narzędzie do zaawansowanego alarmowania), Historian Essentials (przemysłowa baza danych, nawet do 1000 zmiennych za darmo!).

  • Zajrzyj do strony Szkolenia, tam znajdziesz więcej interesujących Cię treści

   Szkolenia
  • Zgłoś się po wersję demo (jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem), lub zaloguj się do Portalu Klienta (jeśli zakupiłeś oprogramowanie w ciągu ostatnich dwóch lat). W Portalu klienta bezpłatnie udostępniamy Ci podręczniki „Pierwsze kroki” – będą Ci pomocne na początku pracy z iFIXem. Możesz też skorzystać z naszej opieki technicznej – napisz do naszych techników na dt@vix.com.pl, a także skorzystać z naszego archiwum webinariów – zajrzyj tutaj.

   VIX Automation na Youtube
  • Po zalogowaniu do portalu klienta będziesz mieć podgląd na te zasoby, po które się zgłosiłeś, bądź nabyłeś do nich praw. Pliki ZIP, które zobaczysz na www, zawierają sumy  kontrolne dla oprogramowania (plik txt), pliki iso (obrazy instalacyjne) oraz w niektórych przypadkach dodatkowe pliki usprawniające działanie oprogramowania. Zawsze możesz  dodatkowo zapytać nasz dział techniczy (dt@vix.com.pl) o zawartość.

  Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności