Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Od początku funkcjonowania firmy społeczna odpowiedzialność biznesu jest nam bardzo bliska. Wspomagamy różnego rodzaju inicjatywy społeczne, charytatywne oraz ekologiczne.

Pomocną rękę należy podać tym, którzy mądrze walczą, a nie mogą dać sobie rady.

Stanisław Grzesiuk

"Pięć lat kacetu"

VIX csr

Bierzemy udział w wydarzeniach charytatywnych

Od wielu lat bierzemy udział w różnych wydarzeniach charytatywnych. Przez Business Run, po Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Szlachetną Paczkę i akcję Ciacho, organizowaną przez jedno ze śląskich liceów, aż po wsparcie dla schronisk dla zwierząt.

vix automation walczy z covid

Przeznaczmy budżet na to, co jest potrzebne

Nasz budżet CSR co roku przeznaczamy na ważne akcje społeczne i charytatywne. W roku 2020 w związku z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2 nasz budżet został przeznaczony na wydruk 3D przyłbic (m.in. dla ośrodka dla bezdomnych Dzieło Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie), a także specjalistycznych przejściówek do masek do nurkowania, dzięki którym mogły pełnić rolę środków ochrony osobistej lekarzy.

Dbamy o kolejne pokolenia automatyków

Prawie od samego początku istnienia firmy współpracujemy ściśle z wieloma ośrodkami akademickimi w Polsce. Nie tylko biorąc aktywnie udział w targach pracy, proponując staże i praktyki studentom, ale także aktywnie uczymy i dostarczamy rozwiązania Proficy (GE Vernova), które dystrybuujemy. W ramach odpowiedzialności za kolejne pokolenia automatyków pomogliśmy wyposażyć sale wykładowe oraz poprowadziliśmy wiele wykładów o oprogramowaniu iFIX.

csr ekologia

Dbamy o środowisko naturalne

Nasze rozwiązania pomagają w oszczędności materiałów i energii w procesie produkcji (zajrzyj koniecznie tutaj). Sami także wdrażamy w naszym biurze idee ekologiczne, np. korzystamy z energooszczędnego oświetlenia, wprowadziliśmy w pełni elektroniczny obieg dokumentów, oszczędzamy papier, segregujemy śmieci, a także dostarczamy oprogramowanie w formie elektronicznej.

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności