Wdrożenia systemów IT dla produkcji

Zapewniamy kompleksową realizację projektów w zakresie oprogramowania przemysłowego. Od projektowania rozwiązania, poprzez modyfikacje i aktualizacje, aż do systemów w opcji „pod klucz”.

Skontaktuj się z nami!
mapa wdrożeń

Specjaliści od oprogramowania SCADA / MES

Oprogramowanie przemysłowe znamy na wskroś. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego projektu wdrożeniowego z zakresu SCADA / Historian / MES / Raportowania oraz Integracji z systemami trzecimi. Zapytaj nas o referencje z Twojej branży!

15 lat

doświadczenia

Polska / Europa

obszar działalności

Wykonujemy

 • punktor

  Nowe systemy HMI / SCADA / Historian

  Projektujemy, komunikujemy z PLC i budujemy nowe systemy SCADA – od małych, jednostanowiskowych instalacji, aż po rozbudowane, redundantne systemy.

 • punktor

  Oprogramowanie klasy MES

  Pracujemy na rozwiązaniach stosowanych przez globalne korporacje, ale mamy również ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, w tym w obszarze analiz OEE.

 • punktor

  Aktualizacje systemów HMI / SCADA

  Specjalizujemy się w rozwiązaniach GE Digital, ale jeśli posiadasz rozwiązania innych producentów – nasza wykwalifikowana kadra chętnie Ci pomoże.

 • punktor

  Modyfikacje oprogramowania

  Modyfikacje architektury (uruchomienie końcówek mobilnych, wdrożenie redundancji serwerów, zmianę systemów operacyjnych, uruchomienie raportowania, przeprogramowanie driverów komunikacyjnych dla wsparcia nowych PLC, etc.).

 • punktor

  Wirtualizacja systemów

  Migrujemy środowisko sprzętowe na platformy wykorzystujące wirtualizację.

 • punktor

  Standaryzacja i scalanie aplikacji

  Scalamy rozproszone systemy w jeden (także od różnych producentów), uruchamiamy aplikacje wielomonitorowe, modernizujemy całe dyspozytornie.

 • punktor

  Integracja

  Wymiana informacji pomiędzy oprogramowaniem Proficy, a systemami nadrzędnymi (klasy ERP, WMS i inne) jest w zasięgu ręki.

 • punktor

  Rozwiązania "pod klucz"

  Potrzebujesz funkcjonalności, których Twoje oprogramowanie dla produkcji nie ma w standardzie? Napisz lub zadzwoń do nas.

Wdrożenia VIX Automation

Doświadczenie

Dzięki kilkunastu latom doświadczenia naszych inżynierów, masz gwarancję, że Twój projekt zostanie zrealizowany w należytej jakości, wg najlepszych praktyk i wytycznych stosowanych w przypadku systemów IT dla produkcji. A to wszystko z dochowaniem uzgodnionych terminów.

Wdrożenia VIX Automation

Bezpłatna analiza

ZAWSZE dokonujemy bezpłatnej analizy i wyceny Twojej aplikacji lub umawiamy się na pełny audyt, jeśli zagadnienie wymaga bardziej szczegółowych ustaleń. Pracujemy w większości zdalnie, co pozwala na optymalizację niezbędnego czasu na wdrożenie.

Wdrożenia VIX Automation

Bezpieczeństwo i gwarancja

Nie obawiaj się, każda nasza usługa objęta jest gwarancją. A jeśli potrzebujesz – możemy uruchomić dodatkowe wsparcie i oddelegować dedykowanego inżyniera, który zadba o ciągłość pracy Twojego systemu IT dla produkcji.

Potrzebujesz profesjonalnej ekipy wdrożeniowców?

Znającej nie tylko swoje rzemiosło, ale i specyfikę Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy


  VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul Żeliwna 43, 40-852 w celu obsługi przesłanego zapytania oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Mam świadomość, że zgodę mogę w każdej chwili wycofać, mam prawo do wglądu i edycji swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Przechowujemy Twoje dane aż do momentu wycofania Twojej zgody. Wszelkie pytania dotyczące Twoich danych osobowych oraz prośby o modyfikację i zmianę należy kierować na adres dane.osobowe@vix.com.pl. Pozostałe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności
  Pokaż więcej

  kontakt

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu

  Zobacz więcej

  Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności