Audyt systemów IT dla produkcji

Zastanawiasz się, w jakim kierunku rozwijać swoje oprogramowanie? A może chcesz je zaktualizować, wymienić lub zintegrować? Skorzystaj z naszej oferty audytów technicznych!

Skontaktuj się z nami!
Audyt zakładu produkcyjnego

Doświadczona kadra specjalistów
VIX Automation

Nasi inżynierowie dysponują doświadczeniem nabytym podczas wielu projektów realizowanych  w Polsce i za granicą. Posiadają wykształcenie kierunkowe, także z zakresu Zarządzania Produkcją.

W czym możemy Ci pomóc?

Jak wygląda ramowy plan audytu lub konsultacji?

Zawsze zaczynamy od przygotowania do działań audytorskich. Wiemy doskonale, że każde przedsiębiorstwo jest inne, dlatego: dokonujemy wstępnej diagnozy audytowanego obszaru, identyfikujemy główne problemy lub potrzeby, określamy zespół roboczy, planujemy dyspozycyjność odpowiednich osób (w tym: wybranych brygadzistów, kierowników, operatorów, technologów, przedstawicieli działu jakości, ciągłego doskonalenia, Utrzymania Ruchu, IT, dyrektora finansowego, itd.).

Audyt aplikacji przemysłowej

CASE STUDY: Audyt dla producenta sprężyn

ZAKRES PRAC: Spotkania z Kluczowymi Użytkownikami systemu, realizowane w siedzibie Klienta Prace analityczne, opracowanie raportu z rekomendacjami i wycenami dla docelowego projektu

1

dzień na obiekcie

2

dni w biurze

Chcesz poznać ekspercką opinię o swoim zakładzie?

Daj nam znać! Wspólnie wyznaczymy kierunki rozwoju Twojej firmy!

Formularz kontaktowy


  VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul Żeliwna 43, 40-852 w celu obsługi przesłanego zapytania oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Mam świadomość, że zgodę mogę w każdej chwili wycofać, mam prawo do wglądu i edycji swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Przechowujemy Twoje dane aż do momentu wycofania Twojej zgody. Wszelkie pytania dotyczące Twoich danych osobowych oraz prośby o modyfikację i zmianę należy kierować na adres dane.osobowe@vix.com.pl. Pozostałe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności
  Pokaż więcej

  kontakt

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu

  Zobacz więcej

  Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności