Współpraca dydaktyczna

Jesteśmy inżynierami wywodzącymi się z najlepszych polskich uczelni. Ważnym elementem naszej polityki społecznej odpowiedzialności jest współpraca z ośrodkami akademickimi i wspieranie studentów automatyki w procesie edukacji.

współpraca dydaktyczna

Współpracujemy z placówkami edukacyjnymi

Nasze oprogramowanie wspiera studentów m. in. Politechniki Śląskiej, Politechniki Łódzkiej, Politechniki Opolskiej, Politechniki Lubelskie, czy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz w innych ośrodkach akademickich!

900

Przeszkolonych osób

17

Bezpłatnych szkoleń dla pracowników naukowych

Jakie są korzyści

Dowiedz się dlaczego warto z nami pracować i kształcić kolejne generacje inżynierów-automatyków!

studenci automatyki

Edukujemy studentów

Organizujemy wykłady i interaktywne warsztaty poświęcone automatyce przemysłowej. Posiadają formę klasycznego wykładu wplecionego w tok zajęć bądź formę interaktywnych warsztatów. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikaty autoryzowanego centrum szkoleniowego VIX Automation, które są pozytywnie odbierane przez przyszłych pracodawców.

studenci automatyki

Wspieramy pisanie prac dyplomowych

Jako oficjalny dystrybutor oprogramowania firmy GE Vernova, wspieramy studentów udostępniając im nasze systemy na czas pracy z projektem dyplomowym. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami. W treści maila określ swoją wizję projektu i dokonaj wyboru produktów, które miałyby być dla Ciebie przydatne.

studenci automatyki

Wyposażamy laboratoria

Firma VIX Automation opiera swoją współpracę z jednostkami edukacyjnymi na doskonałej wiedzy technicznej, dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Dzięki temu relacje z uczelniami owocują wieloma korzyściami dla obu stron.

Czujemy się odpowiedzialni za kolejne generacje automatyków

justyna gembalczyk

Justyna Gembalczyk

odpowiedzialna za współpracę z instytucjami edukacyjnymi

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności