II Spotkanie Partnerów SPP

W dniach 6-8 stycznia 2010 odbyło się II Spotkanie Partnerów SPP. W tym roku zaprosiliśmy naszych Partnerów do Szczyrku. W zimowej atmosferze mieliśmy okazję do prezentacji pełnej oferty oprogramowania. Nie zabrakło również wspólnej zabawy i rozrywki. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji ze spotkania!

Spotkanie partnerów SPP
Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z pełną ofertą oprogramowania przemysłowego GE Digital, w tym – z wszelkimi nowościami oraz planami rozwoju. Zgodnie z sugestiami z poprzedniego spotkania, tegoroczna edycja była w zdecydowanej większości poświęcona zajęciom warsztatowym, gdzie w gronie fachowców partnerzy i integratorzy mogli bezpośrednio zapoznać się zarówno z najnowszymi produktami firmy GE, jak również z ciekawymi wdrożeniami z polskiego rynku, a obecność wielu wykwalifikowanych projektantów i kierowników projektów pozwoliła na wymianę doświadczeń i twórczą dyskusję.

Zaprezentowaliśmy między innymi takie zagadnienia jak:

  • iFIX Embedded and OEM
  • Webspace
  • Plant Applications (jak wyliczyć OEE?)
  • Zaawansowana redundancja w iFIX 5.0
  • Proficy Workflow
  • Proficy Troubleshooter

Nie zabrakło również wspólnej zabawy i rozrywki. Wieczór góralski zapewnił wiele pozytywnych wrażeń, a wycieczka w góry na skuterach śnieżnych dostarczyła potężnej dawki adrenaliny i na długo pozostanie we wspomnieniach.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejną edycję SPP Days 🙂

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności