VIX na Automaticonie

W dniach 20 – 23 marca br. w warszawskiej hali EXPO XXI odbyła się XVIII edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon, w których nasza firma tradycyjnie już brała aktywny udział. Przy stoisku VIX Automation mieliśmy okazję nawiązać wiele interesujących kontaktów, a także – przy filiżance aromatycznej kawy – podyskutować z naszymi gośćmi o kilku ciekawych projektach.

Coroczni bywalcy Automaticonu mogli nas znaleźć w naszym stałym miejscu – przy stoisku f6 w hali III. Osobom, które pojawiły się na targach po raz pierwszy, lokalizację stoiska wskazywała podwieszana u sufitu hali kostka opatrzona logo VIX Automation.
W celu demonstracji możliwości oprogramowania Proficy HMI/SCADA iFIX na stoisku zamieściliśmy 50 calowy telewizor, który wyświetlał aplikację monitorującą wydajność i jakość produkcji, wzbudzając nie małe zainteresowanie.
Podczas targów miała miejsce również premiera flagowego produktu rodziny Proficy: HMI/SCADA iFIX 5.1 w polskiej wersji językowej. Z tej okazji osoby odwiedzające nasze stoisko miały możliwość powiększenia swojej kolekcji iFIXowych kubków 🙂
Nasza aktywność na targach nie była ograniczona bynajmniej do obecności na stoisku – mieliśmy również przyjemność poprowadzić seminarium na temat Nowoczesnych systemów przemysłowych w ofercie VIX Automation.
W trakcie trwania targów miała miejsce także uroczystość wręczenia nagród przyznawanych przez redakcję magazynu Napędy i Sterowanie w konkursie Produkt Roku 2012. Oprogramowanie Proficy Historian 4.5 zostało wyróżnione medalem w kategorii Systemy sterowania procesami i układami.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko oraz uczestniczącym w seminarium serdecznie dziękujemy!

Zobacz fotorelację >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności