Discover 2010

Discover 2010, Proficy Workflow – redukcja kosztów i optymalizacja produkcji dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania procesami produkcyjnymi

W dniu 15 czerwca firma GE Digital we współpracy z VIX Automation zorganizowała seminarium na temat optymalizacji produkcji z wykorzystaniem Proficy Workflow. Na konferencji pojawili się przedstawiciele kilkunastu firm produkcyjnych z Warszawy i okolic.

Zaprezentowano szczegółowo oprogramowanie Proficy Workflow – nowatorskie rozwiązanie firmy GE Digital, światowego lidera w dziedzinie systemów automatyki i oprogramowania przemysłowego, pozwalające nadzorować i automatyzować sekwencje wykonywanych działań podczas realizacji procesu produkcyjnego.
Celem konferencji było zaprezentowanie możliwości i korzyści płynących z wykorzystania oprogramowania Proficy Workflow do optymalizacji procesów produkcyjnych. Unikalny sposób nadzoru i automatyzacji sekwencji zdarzeń produkcyjnych (w tym działań operatorów) pozwala m.in. na lepszą standaryzację procesu, na redukcję kosztów produkcji, minimalizowanie odpadów oraz skuteczniejszą reakcję na sytuacje awaryjne.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowej tematyki omawianej podczas konferencji – prosimy o kontakt.

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności