Konferencja Integrator 4.0 już za nami

Już po raz 4. VIX Automation zaprosił integratorów systemów automatyki przemysłowej na spotkanie Integrator 4.0. Spotkanie odbyło się 5.04.2019, do tego po raz pierwszy w przestrzeniach Fabryki Porcelany, w bistro Prodiż.

Dzień wcześniej część uczestników konferencji wzięła udział w wieczorze integracyjnym. Znów postawiliśmy na szybką jazdę na torze gokartowym. Po zażartej walce na podium stanęli przedstawiciele firm Energotest, Process Automation Solutions, oraz MG Systems.

W piątek, z samego rana wystartowała właściwa część Konferencji Integrator 4.0. W jej trakcie integratorzy z całego kraju poznali przede wszystkim plany rozwojowe GE Digital oraz nowości, które w ostatnim roku zaserwował producent. Nasi technicy pokazali m.in. mirroring w Proficy Historian oraz szczegóły technologiczne Proficy iFIX 6.0.

W trakcie wydarzenia promowaliśmy także program Solution Provider, dzięki któremu integrator zyskuje dostęp do licencji projektowych do wszystkich ważniejszych narzędzi GE Digital, dostęp do aktualnej dokumentacji technicznej oraz stały dostęp do aktualizacji. Jako dystrybutor w Polsce, VIX Automation udostępnia także partnerom SPP swoją bazę wiedzy.

Po raz pierwszy na spotkaniach integratorskich pojawiły się tematu związane z drukiem 3D. Krzysztof Nowak z 3D Center opowiedział o możliwościach rozwiązań addytywnych dla przemysłu.

Event zakończył się wręczeniem nagród dla najlepszych partnerów 2018. Wyróżnione zostały 3 firmy:

  • Najlepszy Partner 2018 – Sprzedaż oprogramowania GE Digital – AMEplus,
  • Najlepszy Partner 2018 – Współpraca usługowa – Process Automation Solutions,
  • Najlepszy Nowy Partner 2018 – Sanpol.

Przyznaliśmy także wyróżnienie dla firmy LW automation za innowacyjność oraz kreatywność w wykorzystaniu systemów GE Digital.

Wśród wielu eventów, które organizujemy w ciągu roku, Integrator 4.0 jest jedynym dedykowanym w całości integratorom systemów automatyki, gdzie skupiamy są na takich elementach portfolio GE Digital, które mogą ułatwić im pracę, w czasie koordynacji projektów wdrożeniowych. Z radością także informujemy, że już jakiś czas temu uruchomiliśmy usługę outsourcingu (możliwość wynajęcia naszych inżynierów SCADA / MES pod konkretne pakiety prac). Z powodzeniem wykonaliśmy kilka wdrożeń jako podwykonawcy, co spotkało się z ciepłym przyjęciem branży.

Kolejne spotkanie partnerów już za rok! Koniecznie musicie tam być!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności