VIX na Automaticonie

Targi Automaticon 2011, odbywające się w warszawskiej hali Expo, już za nami. Te cztery kwietniowe dni zaliczyć możemy do udanych – nasze stoisko było miejscem licznych spotkań biznesowych, okazją do wspólnej rozmowy i ciekawych dyskusji przy kawie. Prezentacje na temat “Inteligentnego oprogramowania dla miasta oraz produkcji” zgromadziły ponad 100 uczestników.

Stanowisko VIX Automation, znajdujące się przy wejściu do hali III, dzięki charakterystycznej kostce z logo firmy, było widoczne już z daleka. Odwiedzili nas zarówno stali Partnerzy, jaki i zupełnie nowe osoby, będące potencjalnymi klientami.

W tym roku mieliśmy również przyjemność przeprowadzenia serii seminariów, Inteligentne Oprogramowanie – Inteligentny Zysk, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Ci, którzy na wspomniane prezentacje zarejestrowali się najszybciej – nagrodzeni zostali “inteligentnymi upominkami” – ciekawi jesteśmy, czy nasza łamigłówka została już rozwiązana?

Podczas Targów wprowadziliśmy na polski rynek Proficy HMI/SCADA iFIX w wersji 5.1 ze wsparciem dla technologi WoW 64bit. Wielu studentów oraz wykładowców zainteresowało się również specjalnie przygotowaną “ofertą dla edukacji“.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stanowiska oraz udział w organizowanych przez nas prezentacjach. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności