Wierzymy w młodych!

Prawie od samego początku istnienia firmy współpracujemy ściśle z wieloma ośrodkami akademickimi w Polsce. Nie tylko biorąc aktywnie udział w targach pracy, proponując staże i praktyki studentom, ale także aktywnie uczymy i dostarczamy rozwiązania GE Digital, które dystrybuujemy. W ramach odpowiedzialności za kolejne pokolenia automatyków pomogliśmy wyposażyć sale wykładowe, jak też poprowadziliśmy wiele wykładów o oprogramowaniu iFIX.

Byliśmy w tym roku obecni na targach pracy na Politechnice Łódzkiej (więcej o wydarzeniu dowiesz się tutaj), całkiem niedawno odwiedziliśmy Politechnikę Śląską, aby zaprezentować studentom możliwość odbycia płatnego stażu w VIX Automation, który może być początkiem przygody z systemami SCADA oraz MES. Musimy odtrąbić sukces – po naszym wykładzie zgłosiło się do nas bardzo wiele osób, chcących zacząć u nas swoją drogę zawodową. A kilka osób już zaczęło!

W połowie listopada zmieniliśmy także osoby odpowiedzialne za projekty edukacyjne w VIX Automation. Będą to osoby odpowiedzialne jednocześnie za marketing w naszej firmie:

Piotr Kondrak                                 Justyna Duda
piotr.kondrak@vix.com.pl           justyna.duda@vix.com.pl
32 782 71 91                                    32 782 71 90

Jeśli chcesz, abyśmy pojawili się na Twoim wydziale z wykładem i opowiedzieli nieco więcej o ścieżce kariery, o tym co robimy oraz dlaczego warto nauczyć się obsługi jednego z najpopularniejszych systemów SCADA na świecie – daj nam znać!

Zobacz również inne artykuły

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu ulepszenia działania seriwsu

Zobacz więcej

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności