Business Run 2021 – coraz lepsze wyniki!

Po raz kolejny ekipa VIX Automation wystartowała w Business Run Poland!

Zachęceni ubiegłorocznym sukcesem i głodni wyższego miejsca w klasyfikacji generalnej wystartowaliśmy! Tym razem w składzie dwie Justyny, Piotr, Paweł oraz Szymon wykręciliśmy wynik 2 godziny i 54 sekundy! Zajęliśmy tym samym 2020 lokatę… cóż płakać nie będziemy, zważywszy że jest lepiej niż w ubiegłym roku i to o… 4 minuty i 21 sekund! Co też przełożyło się na wyższą lokatę niż rok temu (2198)! Co oznacza, że treningi się opłacały! A za rok będziemy atakować jeszcze wyższe miejsca!

Najszybszy był znów Paweł, który 4 kilometry przebiegł w 19 minut i 30 sekund, co najważniejsze, w tym roku także poprawił wynik o 2 minuty i 2 sekundy. Brawo Paweł!

Business Run 2021 był przeprowadzony w podobnej formule jak w roku ubiegłym. Trwająca ciągle pandemia covid-19 znów zmusiła nas do samotnych biegów w swojej najbliższej (a i nieco dalszej okolicy). Nie odarła nas jednak z uśmiechów i radości pomagania (na zdjęciach!). Dodajmy, że w tym roku mogliśmy pobiec we własnych VIX-Teamowych koszulkach!

Do tegorocznego, dziewiątego już, Business Runu zgłosiło się 28500 biegaczy, co przełożyło się na 2159460 zł. Kwota ta zasili konto fundacji, pomagającej osobom z niepełnosprawnością ruchową i po amputacjach kończyn.

Fajnie jest pomagać!

Poland Bussines Run 2021

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności