Konferencja VIX – reaktywacja!

Po roku przerwy wracamy z naszą Konferencją VIX Automation! Po raz ósmy przygotowaliśmy dla Was fantastyczną agendę, a także moc dodatkowych atrakcji! Tym razem zapraszamy do Sulejowa 23-24 września!

Hasłem tegorocznej wydarzenia jest „Poskromić dane” i właśnie danym przemysłowym przyjrzymy się bardzo dokładnie! Jak zwykle… Nie będziemy teoretyzować, nasze prezentacje oprzemy o autentyczne historie wdrożeniowe. Będziemy mówić o tym, jak pozbyć się ‘papierowych baz danych’, co zrobić, aby mieć zdalny a także zwirtualizowany dostęp do swoich raportów i wskaźników. Nie zabraknie modułów poświęconych rozwiązaniom MES czy liczeniu OEE zakładu. Przyjrzymy się rozwiązaniu Proficy CSense, które pomoże Ci przewidzieć przyszłość przedsiębiorstwa i lepiej podejmować decyzje biznesowe. Gościem specjalnym tegorocznej konferencji będzie trener statystyk Skry Bełchatów oraz Reprezentacji Polski w siatkówce Robert Kaźmierczak, który opowie m.in. o tym jak ważne są dane w sporcie.. i co dzięki prawidłowemu ich odczytywaniu można osiągnąć.

W tym roku spotykamy się w położonym w malowniczej okolicy Hotelu Podklasztorze *** w Sulejowie, tuż obok Pilicy, w niedalekiej odległości od Zalewu Sulejowskiego. Budynek hotelu pochodzi z XII wieku i znajdowało się w nim opactwo cysterskie. Aktualnie hotel wdzięcznie łączy tradycję i historię z nowoczesnością, nie tylko w wystroju, ale także kuchni. Dodatkowym atutem miejsca jest duży basen, siłownia, rewelacyjna strefa SPA i Wellness.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji, jednak nie uchylimy jeszcze rąbka tajemnicy! Możemy jednak obiecać, że będzie się dużo działo! Jak zwykle zachęcamy do przyjazdu dzień wcześniej (czyli 22.09), co jest świetną okazją do porozmawiania z kolegami z branży i wymiany doświadczeń.

Patronem tegorocznego wydarzenia jest Control Engineering Polska, iAutomatyka.pl oraz magazyn APA i automatykab2b.

Patronat medialny konferencja VIX Automation

8 Konferencja VIX Automation zbiega się z naszym 15-leciem działalności, zatem będziemy także tam celebrować nasze urodziny!

Pełną agendę wydarzenia znajdziesz tutaj: www.vix.com.pl/konferencja

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w Konferencji – koniecznie skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub wyślij maila na adres marketing@vix.com.pl.

konferencja vix automation 2021

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności