Dream Report w nowej odsłonie!

Dream Report 4.83 może jeszcze więcej! Profesjonalne narzędzie do raportowania, które zostało zaprojektowane z myślą o automatyce przemysłowej przeszło właśnie odświeżenie.

Dowiedz się więcej o Dream Report dla Proficy >>

Dream Report pozwala na tworzenie statycznych i dynamicznych raportów na podstawie danych rzeczywistych lub historycznych, gromadzonych we własnych bazach danych lub w zewnętrznych. Program integruje się m.in. z Proficy iFIX, Proficy Historian, Proficy Cimplicity czy bazami danych SQL.

Co potrafi Dream Report?

Program jest dostępny w polskiej wersji językowej, jak i w wielu innych językach europejskich. Dream Report może być wykorzystany do pracy zarówno z dużymi projektami (składającymi się z dziesiątek tysięcy zmiennych, i raportowania przez www dla kilkunastu użytkowników), jak i przy projektach które nie wymagają bardzo skomplikowanego raportowania. Oprogramowanie dostępne jest przez www, zostało oparte o technologię HTML5, i jest rewelacyjnym uzupełnieniem dla Proficy iFIX oraz Proficy Historian.

Za pomocą Dream Report można generować raporty alarmowe, audytu, zgodności, wydajności, raporty systemów MES, produkcji i wiele, wiele innych. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika oraz rozbudowanej bibliotece obiektów, można w prosty i szybki sposób przygotowywać statystyki, formatować wyniki, czy prezentować dane. Wyniki są dostępne w formie tabel, wskaźników, wykresów liniowych i kołowych, itp. Oprogramowanie jest wyposażone także w intuicyjny edytor graficzny. Program umożliwia zapisywanie szablonów. Raporty generowane są automatycznie lub na żądanie (on-demand), a dzięki web-portalowi dostęp do nich odbywa się w czasie rzeczywistym.

Co nowego?

Aktualna wersja oprogramowania w pełni integruje się z iFIXem 6.0 i długimi nazwami zmiennych (nowy iFIX dopuszcza nazwy tagów o długości do 256 znaków). Nowa wersja Dream Report pozwala także na priorytetyzację raportów, co znacznie ułatwia pracę. Dodatkowym usprawnieniem jest możliwość importu i eksportu plików CSV, co dodatkowo wspomaga funkcje analityczne oprogramowania.
Ważnym elementem aktualizacji jest update tabeli statycznej oraz ulepszenia, które wprowadzono dla sterowników ODBC.

Oprogramowanie świetnie uzupełnia narzędzia GE służące do raportowania, chcesz wiedzieć więcej? Chcesz przetestować Dream Report? Napisz do nas na vix@vix.com.pl lub zadzwoń 32 358 2020.

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności