Proficy Operations Hub 2023

Proficy Operations Hub

Nowoczesny klient webowy produkcji GE Digital, pozwalający na szybkie i łatwe wizualizowanie danych z wielu źródeł produkcyjnych, doczekał się nowej odsłony! Proficy Operations Hub w wersji 2023 niesie ze sobą wiele nowych funkcji i udoskonaleń – możliwości tego oprogramowania zostały znacznie rozbudowane!


Proficy Operations Hub stanowi centralny punkt zarządzania dla danych operacyjnych i pozwala na lepsze wykorzystanie informacji w czasie rzeczywistym. Z Operations Hub możesz  tworzyć responsywne dashboardy, trendy, czy raporty produkcyjne, generowane na podstawie danych z różnych warstw (np. urządzeń przemysłowych, systemów SCADA, serwerów danych historycznych, czy relacyjnych bazy danych) i to bez konieczności kodowania (jest to tzw. platforma bezkodowa).

Proficy Operations Hub

Z wykorzystaniem cyfrowego centrum operacyjnego jakim jest Operations Hub, przydatne informacje i trendy dostępne są dla wszystkich, którzy ich potrzebują – od operatorów, do menadżerów. Operations Hub ułatwia również zbieranie danych od operatorów, ułatwiając interakcję i przesyłanie poleceń. Użytkownicy mogą monitorować, kontrolować, sterować, przeprowadzać analizy i generować raporty.

Więcej informacji o Proficy Operations Hub znajdziesz tutaj >>>

ZOBACZ NAGRANIE NASZEGO WEBINARIUM O OPERATIONS HUB 2023
Napisz do nas, aby otrzymać link do webinara: marketing@vix.com.pl
Proszę o link >>

Nowości w Proficy Operations Hub 2023:

 • Centralne zarządzanie całym portfolio Proficy: wykonuj większość działań związanych z tworzeniem ekranów za pośrednictwem narzędzia Proficy Configuration Hub:
  • Wspólne uwierzytelnianie w całym portfolio — zarządzaj użytkownikami i uprawnieniami w jednym miejscu
  • Stwórz swój model w systemie iFIX lub Historian i opublikuj go bezpośrednio w Operations Hub w celu wizualizacji
 • Edytor grafiki SVG: rysuj niestandardowe grafiki lub importuj i animuj własne pliki SVG
  Z pomocą wbudowanego edytora SVG możesz tworzyć bezpośrednio w Operations Hub wektorowe grafiki, skalowane do dowolnego rozmiaru bez utraty jakości obrazu. Aplikacja umożliwia też importowanie plików SVG, stworzonych w programach graficznych. Edytor SVG pozwala dodawać też typowe animacje, takie jak wypełnienie, kolor, widoczność itp.
 • Tworzenie aplikacji bez konieczności kodowania, z wykorzystaniem HTML5
  Przyjazny dla użytkownika interfejs WYSIWYG z bogatą biblioteką gotowych obiektów, grafik i kontrolek (w tym wskaźników, pomp, zbiorników, zaworów, czy wykresów oraz alarmów i nie tylko), natywna integracja konstruktora HMI i konfiguracja typu „przeciągnij i upuść”, znacznie przyspieszają proces projektowania responsywnych ekranów, bez konieczności programowania.
 • Nowe elastyczne układy strony: twórz responsywne ekrany, które skalują się proporcjonalnie lub projektuj zaawansowane responsywne akcje. Projektuj ekrany według roli i funkcji pracownika, nadając odpowiednie uprawnienia.

Proficy Operations Hub

Firmy potrzebują rzetelnej wiedzy o operacjach i produktywności, co jest kluczowym krokiem na drodze do transformacji cyfrowej. Proficy Operations Hub to narzędzie zaprojektowane specjalnie do tego celu, będąc scentralizowanym kokpitem informacyjnym, analitycznym i kontrolnym, dostarczającym niezbędnej wiedzy w czasie rzeczywistym i pozwalającym podejmować najlepsze decyzje biznesowe, na podstawie jednego źródła informacji(…)

Craig Resnick,

wiceprezes, ARC Advisory Group

Co jeszcze wyróżnia Proficy Operations Hub?

 • Szybki zdalny i mobilny dostęp na telefonie, tablecie, komputerze z natywnym HTML5
 • Wykorzystanie uniwersalnych protokołów komunikacyjnych – OPC UA, REST API, MQTT
 • Zgodność ze standardami ISA 18.2 i ISA 101 dla lepszej wydajności operatora
 • Gotowe widżety, m.in: do analizy trendów, przestojów, lista zadań, wizualizacyjne dla kokpitów nadzorczych, wskaźniki KPI
 • Nawigacja po kodzie QR dla urządzeń mobilnych
 • Natywna integracja z rozwiązaniami rodziny Proficy: iFIX, CIMPLICITY, Proficy Historian, Proficy Plant Applications, Proficy Webspace, Proficy CSense, Proficy Batch Execution, Proficy Workflow
 • Wsparcie dla technologii chmurowej – chmura (Azure i AWS VM), lokalna lub hybrydowa

Umów się na niezobowiązującą prezentację online>>
lub pobierz demo z Portalu VIX Automation >>

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności