Proficy Webspace Produktem Roku 2019!
  • Aktualności
    31.03.2020

    Proficy Webspace Produktem Roku 2019!

Produkty GE Digital, które dystrybuujemy, od lat znajdują uznanie klientów na światowych rynkach. Regularnie otrzymują nagrody i wyróżnienia, także w Polsce! Wspomnijmy tylko kilka z nich: Predix – produkt roku 2017, Web HMI– produkt roku 2016… Webspace produkt roku 2015 oraz 2019!

 

Tym razem nasze oprogramowanie uzyskało najwięcej głosów w plebiscycie magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu w kategorii Oprogramowanie dla działu Utrzymania Ruchu i produkcji. Dziękujemy! To dzięki Waszym głosom!

Zgłosiliśmy do konkursu oprogramowanie Proficy Webspace, głęboko wierząc w ideę Przemysłu 4.0, którego składową jest mobilność i praca zdalna. Dzięki tej nagrodzie wiemy, że i dla czytelników Inżynierii i Utrzymania Ruchu, a także użytkowników oprogramowania SCADA/HMI) jest to istotny element pracy.

Proficy Webspace jest klientem webowym dla systemów SCADA iFIX oraz Cimplicity. Po prostym procesie implementacji oprogramowania i łączenia z systemami SCADA program pozwala nie tylko na podglądanie procesów na ekranie komputera w biurze, tabletu, czy telefonu, ale także na wprowadzanie zmian i zarządzanie instalacją. Skalowanie ekranów odbywa się automatycznie, a sam obraz nie zmienia właściwości, animacji oraz funkcjonalności.

Teraz możecie otrzymać od nas pełną licencję na 90 dni całkowicie bezpłatnie, wystarczy skorzystać z formularza!

Druga nagroda dla Proficy Webspace ugruntowuje silną pozycję tego oprogramowania na polskim rynku. Jest też 15 nagrodą branżową, którą odbiera firma VIX Automation, dodajmy, że obchodzimy w tym roku 15-lecie działalności, przypadek? Nie sądzimy! 😊

Webspace Produkt roku 2019