VIX Automation z Diamentem Forbes!

Mamy przyjemność ogłosić, że firma VIX Automation dołączyła do zaszczytnego grona laureatów Diamentów Forbes 2023! Co to oznacza? Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, które mogą się pochwalić najwyższym średnim rocznym wzrostem wartości. Wysiłek włożony w stworzenie i realizowanie stabilnej strategii rozwoju firmy został doceniony przez niezależnych ekspertów!

Diament Forbes dla VIX Automation
W tym miejscu watro przybliżyć niezwykły sposób zarządzania firmą – do  procesu tworzenia strategii VIX Automation zapraszani są wszyscy pracownicy – w końcu pracujemy wspólnie dla dobra firmy! Efektem aktualnej strategii, jest najnowsza wersja misji:

MISJA VIX AUTOMATION:

Pomagamy zakładom przemysłowym w ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań IT dla produkcji. Dostarczamy klientom usługi najwyższej jakości, tworząc w ten sposób fundament dla długotrwałych relacji biznesowych.

Wracając do Diamentów Forbes’a – ranking opracowany został z wykorzystaniem szwajcarskiej metody wyceny spółek przez redakcję Forbsa oraz wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet. W efekcie powstała baza firm w trzech kategoriach (firmy małe, średnie i duże), spełniających warunki dotyczące rentowności, wysokiej płynności finansowej oraz braku zaległości płatniczych.

Tegoroczny ranking jest już 15 edycją tego wydarzenia i został przygotowany na podstawie danych pochodzących z lat 2017-2021.

Dziękujemy i gratulujemy pozostałym laureatom Diamentów Forbes’a 2023!

Więcej informacji na stronie forbes.pl >>

 

Źródło: forbes.pl

Zobacz również inne artykuły

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności