Webinarium VIX Automation

Zadbaj o to, by Twoja wiedza była aktualna! Przed Tobą okazja na poznanie nowej wersji oprogramowania Proficy HMI/SCADA iFIX! Zapisz się i bądź na bieżąco! Dowiedz się, dlaczego warto zaktualizować licencje do wersji 2024!

 

Proficy iFIX 2023

Proficy HMI/SCADA iFIX

Bezpłatne webinarium o nowościach w wersji 2024 dla użytkowników końcowych

13 czerwca

czwartek

09:30

zarezerwuj ok. godziny

Podczas webinarium dowiesz się, jakie funkcjonalności posiada najnowsza wersja Proficy iFIX. Serdecznie zapraszam!

Piotr Marynowski

Piotr Marynowski

prowadzący webinarium

iFIX Productivity Tools

Proficy iFIX 2024 - co nowego?

Proficy iFIX w wersji 2024 to przede wszystkim zwiększona wydajność działania systemu (aż o 80% krótszy czas generowania i dystrybucji alarmów oraz szybsze uruchamianie Workspace w trybie wykonywania), usprawnienia w wizualizacji, rozbudowana integracja z narzędziem Configuration Hub do zdalnego zarządzania, a także Operations Hub w cenie!

 

Czytaj więcej o Proficy iFIX >>

Proficy Operations Hub

Proficy Operations Hub - teraz w cenie!

Wraz z licencją na Proficy iFIX w wersji 2024 otrzymujesz dodatkowe narzędzia, m.in archiwizator danych Proficy Historian Essentials, a teraz także nowoczesnego klienta webowego – Proficy Operations Hub w wersji Ultimate! Opetations Hub  zbiera i wizualizuje dane z różnych źródeł w postaci przystępnych raportów, dashboard-ów, czy wykresów, dostarczając kompleksowych, łatwych do analizy informacji. Podejmuj lepsze decyzje, dzięki szybko tworzonym aplikacjom przemysłowym, wykorzystującym natywny HTML 5!

Czytaj więcej >>

Prezent dla subskrybentów

Odbierz e-book!

Z okazji Premiery Proficy iFIX 2024 przygotowaliśmy praktyczny poradnik o projektowaniu wydajnych ekranów HMI, zgodnych ze standardem ISA-101. Zaznacz w formularzu poniżej chęć subskrybowania Newslettera VIX Automation, a e-book trafi wprost na Twoją skrzynkę mailową 🙂

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności