Webinarium VIX Automation

Zadbaj o to, by Twoja wiedza była aktualna! Przed Tobą szansa na poznanie nowych wersji oprogramowania Proficy Historian oraz Proficy Operations Hub ! Zapisz się i bądź na bieżąco! Dowiedz się, dlaczego warto zaktualizować licencje do wersji 2023!

 

ifix 2023 webinarium

Proficy Historian & Proficy Operations Hub

Bezpłatne webinarium o nowościach w wersjach 2023

14 czerwca

środa

10:00

zarezerwuj ok. godziny

Podczas webinarium dowiesz się, jakie funkcjonalności posiada najnowsza wersja archiwizatora danych Proficy Historian, a także poznasz możliwości scentralizowanego środowiska webowego do zarządzania produkcją - Proficy Operations Hub - w całkiem nowej odsłonie! Serdecznie zapraszam!

Łukasz Buczek

Łukasz Buczek

Kierownik Działu Technicznego, prowadzący webinarium

Proficy Operations Hub

Proficy Operations Hub 2023

Uniwersalny klient webowy, stanowiący jedno źródło wiarygodnych informacji o procesie. Zbiera i wizualizuje dane z różnych źródeł w postaci przystępnych raportów, dashboard-ów, czy wykresów, dostarczając kompleksowych, łatwych do analizy informacji. Podejmuj lepsze decyzje, dzięki szybko tworzonym aplikacjom przemysłowym, wykorzystującym natywny HTML 5 i dane pochodzące z całego zakładu (z urządzeń przemysłowych, systemów typu Historian, HMI/SCADA, MES, relacyjnych baz danych, i itp.).

Czytaj więcej >>

Proficy Historian

Proficy Historian 2023

Przemysłowa baza danych, pozwalająca na zbieranie, przetwarzanie i archiwizację danych procesowych. Wyróżnia się szybkością działania, wydajnością, skalowalnością oraz łatwością wdrożenia i eksploatacji. Najnowsza wersja to rozwój scentralizowanego zarządzania z wykorzystaniem Configuration Hub, usprawnienia w kolektorze MQTT, czy rozbudowanie możliwości mechanizmu REST API o obsługę alarmów i zdarzeń

Czytaj więcej >>

To wydarzenie już się odbyło

ZOBACZ NAGRANIE NASZEGO WEBINARIUM
Napisz do nas, aby otrzymać link do webinara: marketing@vix.com.pl

Zapisz się na newsletter

i dowiedz się pierwszy o kolejnych wydarzeniach online!

Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności