Kariera

Vix Automation
Warto pracować z liderami i najlepszymi profesjonalistami na rynku.

Firma VIX Automation sp. z o.o. jest dystrybutorem renomowanych systemów oprogramowania przemysłowego firmy GE Digital.

Nasza firma to zespół piętnastu dynamicznie rozwijających się inżynierów automatyków – absolwentów najlepszych w Polsce uczelni technicznych. W ramach firmy funkcjonują działy: handlowy, techniczny oraz marketingowy.

Jesteśmy firmą wyróżnioną przez Dziennik Gazeta Prawna tytułem „Odpowiedzialny pracodawca. Lider HR 2013”

Odpowiedzialny pracodawca. Lider HR 2013

Dlaczego
my

  • Bogate doświadczenie

    Od 12 lat dostarczamy oprogramowanie przemysłowe i rozwiązania dla automatyki.

  • Zespół specjalistów

    Absolwenci najlepszych w Polsce uczelni technicznych zasilają szeregi pracujących dla nas inżynierów automatyków.

  • Skuteczne wdrożenia

    Nasi partnerzy handlowi otrzymują od nas skuteczną pomoc przy wdrożeniach najnowszych technologii.

  • Autoryzowany dystrybutor

    Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy GE Digital.

  • 14
    BRANŻOWYCH NAGRÓD
  • 150
    PARTNERÓW BIZNESOWYCH
  • 800
    PRZESZKOLONYCH OSÓB
  • +6000
    LICENCJI W POLSCE
Aktualne oferty pracy
Sprawdź obecną rekrutację - być może szukamy właśnie Ciebie.
Automatyk Programista

Odpowiedzialność to w naszej firmie słowo klucz. Chcemy, żebyś w miarę rozwoju swoich umiejętności brała/brał odpowiedzialność za coraz większe wyzwania podczas prac wdrożeniowych u naszych klientów.

Twoja praca będzie się odbywała w zespole projektowym w siedzibie firmy oraz u naszych klientów (sporadyczne, kilkudniowe wyjazdy głównie na terenie Polski).

Najważniejsze czego oczekujemy, to umiejętność uczenia się oraz chęć do stałego rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń oraz kwalifikacji. Ponadto, ze względu na specyfikę naszej branży i jakość naszych działań mamy listę pewnych oczekiwań wstępnych. Znajdziesz ją poniżej:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: informatyka, automatyka oraz pokrewne)
  • praktyczna znajomość systemów SCADA
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC
  • praktyczna umiejętność programowania w językach wysokopoziomowych
  • umiejętność ustalania priorytetów i samodzielnej pracy
  • praktyczna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Jeśli posiadasz już umiejętności z tej listy, to duży plus dla Ciebie. Jeśli ich nie masz… też zaaplikuj do nas, a wtedy zdobędziesz je w trakcie pracy:

  • doświadczenie w realizacji projektów IT
  • praktyczna umiejętność programowania w języku Visual Basic
  • praktyczna znajomość programowania sterowników Siemens
  • praktyczna umiejętność programowania w języku C# oraz programowania obiektowego
  • praktyczna znajomość baz danych (MS SQL, MySQL, ACCESS)
  • znajomość środowiska MS Visual Studio
  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z MS Reporting Services
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych

Jeśli szukasz pracodawcy, z którym mógłbyś/mogłabyś się związać na dłuższy czas i w trakcie swej pracy stale się rozwijać, to ogłoszenie to jest właśnie dla Ciebie. Przez ponad 13 lat istnienia na rynku tworzymy stabilny zespół, budowany na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów z zakresu automatyki i oprogramowania przemysłowego
  • tworzenie koncepcji rozwiązań IT dla produkcji
  • projektowanie i programowanie elementów systemów SCADA / PLC / MES
  • współpraca z działem handlowym oraz technicznym

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady i wartości obowiązujące w firmie
  • stały rozwój zawodowy i dostęp do profesjonalnych szkoleń
  • dostęp (jako dystrybutor GE Digital) do najnowszych technologii IT dla przemysłu
  • system wynagrodzeń i premii, dający realny udział w wypracowanych przez firmę zyskach
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • dużo uśmiechu i optymizmu

Uważasz, że nasze zasady są zgodne z Twoimi oczekiwaniami i zechcesz wspólnie z nami realizować postawione cele?

Czekamy na Twoją aplikację!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VIX Automation sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, że Administratorem danych jest VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach,Ul. Żeliwna 43, 40-852.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez VIX Automation sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem dane.osobowe@vix.com.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod
adresem dane.osobowe@vix.com.pl