Kariera

Vix Automation
Warto pracować z liderami i najlepszymi profesjonalistami na rynku.

Firma VIX Automation sp. z o.o. jest dystrybutorem renomowanych systemów oprogramowania przemysłowego firmy GE Digital.

Nasza firma to zespół piętnastu dynamicznie rozwijających się inżynierów automatyków – absolwentów najlepszych w Polsce uczelni technicznych. W ramach firmy funkcjonują działy: handlowy, techniczny oraz marketingowy.

Jesteśmy firmą wyróżnioną przez Dziennik Gazeta Prawna tytułem „Odpowiedzialny pracodawca. Lider HR 2013”.

Odpowiedzialny pracodawca. Lider HR 2013

Dlaczego
my

  • Bogate doświadczenie

    Od 12 lat dostarczamy oprogramowanie przemysłowe i rozwiązania dla automatyki.

  • Zespół specjalistów

    Absolwenci najlepszych w Polsce uczelni technicznych zasilają szeregi pracujących dla nas inżynierów automatyków.

  • Skuteczne wdrożenia

    Nasi partnerzy handlowi otrzymują od nas skuteczną pomoc przy wdrożeniach najnowszych technologii.

  • Autoryzowany dystrybutor

    Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy GE Digital.

  • 13
    Branżowych nagród
  • 140
    Partnerów Biznesowych
  • 710
    Przeszkolonych osób
  • +6000
    Licencji w Polsce
Aktualne oferty pracy
Sprawdź obecną rekrutację - być może szukamy właśnie Ciebie.
Asystent w Dziale Handlowym

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie działu handlowego w procesie poszukiwania nowych klientów (prospecting)

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • tworzenie baz klientów
  • telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • obsługa systemu CRM
  • współpraca z działem marketingu
  • tworzenie materiałów sprzedażowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stałych godzinach 8-16
  • pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • dobre warunki do poszerzania wiedzy i nabywania doświadczeń
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i dobrą atmosferę pracy
  • prywatną opieką medyczną
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze dla studentów ostatnich lat studiów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki techniczne
  • umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, także przez telefon
  • nienaganna dykcja
  • dobra organizacja czasu pracy
  • rzetelność i terminowość przy realizacji powierzonych zadań
  • dużo uśmiechu i optymizmu
  • mile widziane: dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane: doświadczenie w telemarketingu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego  na adres rekrutacja@vix.com.pl.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).