Nasi trenerzy

Szkolenia VIX Automation prowadzone są przez praktyków: projektantów i audytorów systemów automatyki przemysłowej. Trenerzy dysponują również umiejętnościami dydaktycznymi, a co za tym idzie przekazują wiedzę w przystępny sposób. Wszyscy trenerzy posiadają certyfikat Certified Support Provider.

 

 

Trenerzy:

 

Paweł Nowak

Paweł Nowak
Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Śląskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, praktyk, ekspert w zakresie pakietu GE iFIX, GE Historian i Excel Add In. Posiadacz certyfikatu Certified Support Provider, uprawniającego do prowadzenia certyfikowanego wsparcia technicznego. Szef działu technicznego firmy VIX Automation.

Łukasz Buczek

Łukasz Buczek
Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Śląskiej. Posiada wieloletnie techniczne doświadczenie w zakresie pakietu GE iFIX, GE Historian, Excel Add in, VBA. Od wielu lat pracuje w dziale technicznym VIX Automation, zajmując się wsparciem technicznym, konsultacjami i prowadzeniem szkoleń. Uzyskał certyfikat Certified Support Provider uprawniający do prowadzenia certyfikowanego wsparcia technicznego.

Robert Korbela

Robert Korbela
Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Śląskiej. Jest praktykiem, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, specjalistą w zakresie pakietów GE iFIX podstawowy, GE iFIX zaawansowany, VBA podstawowy,  Excel Add-In. Uzyskał certyfikat Certified Support Provider, uprawniający do prowadzenia certyfikowanego wsparcia technicznego.

Mateusz Glanowski

Mateusz Glanowski
Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Śląskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, ekspert w zakresie pakietów GE iFIX, GE Historian, Excel Add In, VBA, Dream Report oraz systemów typu MES. Kieruje działem wdrożeniowym w firmie Vix Automation. Uzyskał certyfikat Certified Support Provider, uprawniający do prowadzenia certyfikowanego wsparcia technicznego.

 

 

Formularz kontaktowy

 

Prześlij zapytanie lub zostaw swoje dane kontaktowe – skontaktujemy się z Tobą!Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Żeliwna 43, 40-852 w celu obsługi przesłanego zapytania oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Mam świadomość, że zgodę mogę w każdej chwili wycofać, mam prawo do wglądu i edycji swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Przechowujemy Twoje dane aż do momentu wycofania Twojej zgody. Wszelkie pytania dotyczące Twoich danych osobowych oraz prośby o modyfikację i zmianę należy kierować na adres dane.osobowe@vix.com.pl. Pozostałe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności*

Poznaj naszą politykę prywatności

Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*


Top