Szkolenia dedykowane

 

Poza szkoleniami otwartymi (3 dniowymi) proponujemy organizację szkoleń dedykowanych, dla tych  którzy oczekują indywidualnego podejścia.  Szkolenia te różnią się od szkoleń otwartych  tym, iż klient sam może wybrać interesujące go zagadnienia (np. pod konkretnie realizowany projekt). W tym przypadku termin oraz czas trwania szkolenia jest ustalany indywidualnie.

 

Odrobina rozrywki po szkoleniu to świetna okazja do integracji zespołu, dlatego firmom, decydującym się na szkolenie dedykowane proponujemy wzbogacenie o dodatkowe aktywności po godzinach.  Tego typu szkolenia łączą przyjemne z pożytecznym i na długo zapadną w pamięci uczestników.

 

 
Przykładowe szkolenia dedykowane organizowane przez nas oraz opinie klientów:
 

Gdzie:Katowice
Czas trwania:4 dni
Ilość osób:7
Część integracyjna:Wycieczka do kopalni Guido

Wybrane zagadnienia:
 • – Raportowanie danych w oparciu o przemysłową bazę danych
 • – Wykorzystanie narzędzi Microsoft Excel do raportowania
 • – Analiza własnych danych z procesu produkcyjnego i tworzenie raportów

Ikona komentarza

Już któryś rok z rzędu decydujemy się na szkolenie dedykowane. W zespole są automatycy, chcący odświeżyć swoją wiedzę i poznać nowości oprogramowania iFIX oraz nowi pracownicy, którzy z iFIXem zetknęli się dopiero w naszym zakładzie. Tym razem przyjechaliśmy do VIXa do Katowic. W przedostatni dzień trener oraz inni pracownicy VIXa zrobili nam niespodziankę proponując wycieczkę do kopalni Guido. Zjechaliśmy szolą 320 metrów pod ziemię, gdzie doświadczyliśmy na czym polega praca górnika.

KLIENT Z BRANŻY SPOŻYWCZEJ
Kierownik Działu Automatyki

dedykowane 4
dedykowane 5
dedykowane 3
dedykowane 2
dedykowane 1
dedykowane 6
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
Gdzie:woj. pomorskie
Czas trwania:3 dni
Ilość osób:5
Część integracyjna:Kurs pierwszej pomocy

Wybrane zagadnienia:
 • – Migracja aplikacji iFIX do najnowszej wersji
 • – Zaawansowana konfiguracja i diagnostyka połączenia ze sterownikami PLC
 • – Wykorzystanie ochrony systemu Windows i domenowej przy konfiguracji zabezpieczeń iFIXa

Ikona komentarza

O miejscu organizacji szkolenia zdecydowaliśmy sami. Firmie VIX zasugerowaliśmy ośrodek konferencyjny niedaleko naszego zakładu, przy współpracy z którym w ramach aktywności po szkoleniu z obsługi iFIXa i raportowania w Historian, VIX zorganizował dla nas kurs udzielania pierwszej pomocy. Mieliśmy możliwość przetestowania swoich umiejętności przy okazji niespodziewanej pozoracji wypadku, która odbyła się przy udziale pogotowia i straży pożarnej. Te umiejętności przydadzą się każdemu z nas nie tylko w życiu zawodowym.

KLIENT Z BRANŻY PAPIERNICZEJ
Pracownik działu utrzymania ruchu

Gdzie:Katowice
Czas trwania:1 dzień
Ilość osób:12
Część integracyjna:Zawody na torze kartingowym

Wybrane zagadnienia:
 • – Zarządzanie projektami systemu iFIX – najczęściej popełniane błędy
 • – Generowanie bazy danych
 • – Automatyczne tworzenie aplikacji z wykorzystaniem VBA
 • – Rozbudowa aplikacji SCADA o dostęp webowy – konfiguracja WebSpace
 • – Archiwizacja danych oraz generowanie raportów

Ikona komentarza
Firma VIX Automation cyklicznie organizuje warsztaty dla Integratorów, z których chętnie korzystam. W tym roku uczestniczyłem również dzień przed szkoleniem w wieczorze integracyjnym. Razem z kolegami z branży rywalizowaliśmy o najlepszy czas przejazdu na torze kartingowym. Była to świetna zabawa i dosyć spora dawka adrenaliny.

FIRMA INTEGRATORSKA
Integrator systemów SCADA

 

Formularz kontaktowy

 

Prześlij zapytanie lub zostaw swoje dane kontaktowe – skontaktujemy się z Tobą!Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – VIX Automation sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Żeliwna 43, 40-852 w celu obsługi przesłanego zapytania oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Mam świadomość, że zgodę mogę w każdej chwili wycofać, mam prawo do wglądu i edycji swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Przechowujemy Twoje dane aż do momentu wycofania Twojej zgody. Wszelkie pytania dotyczące Twoich danych osobowych oraz prośby o modyfikację i zmianę należy kierować na adres dane.osobowe@vix.com.pl. Pozostałe informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności*

Poznaj naszą politykę prywatności

Potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności*


Top