9. Konferencja VIX Automation

Premiery rozwiązań GE Digital, prawdziwe historie wdrożeń, niezapomniana atmosfera oraz powrót do cenionej przez uczestników formuły wizyty referencyjnej….  9. Konferencja VIX Automation z hasłem przewodnim “Naturalnie o Przemyśle” już za nami!

Kontakt
9. Konferencja VIX Automation

9. Konferencja VIX Automation

To naturalne, że rozmawialiśmy o przemyśle! W końcu jesteśmy Ekspertami od Przemysłu! Naturalne było też otoczenie konferencji: lasy i sąsiedztwo parku krajobrazowego.

Kiedy?

28-30 września 2022

Gdzie?

Hotel Barczyzna (woj. wielkopolskie)

Zobacz jak było

Zapoznaj się z relacją z 9. Konferencji VIX Automation oraz zobacz galerię zdjęć!

Czytaj relację
9. Konferencja VIX Automation

Wizyta referencyjna

Podczas tegorocznej edycji powróciliśmy do formuły wizyty referencyjnej. Tym razem gospodarzem była firma Tarkett – światowy lider w produkcji innowacyjnych rozwiązań podłogowych i nawierzchni sportowych, o 140-letniej historii. Grupa Tarkett prowadzi działalność w ponad 100 krajach na całym świecie, a w jej ofercie znajdziemy m. in.: dywany, podłogi elastyczne, sztuczne trawy, czy podłogi drewniane. To właśnie w zakładzie produkującym deski podłogowe zostały wdrożone rozwiązania VIX Automation i tam – do Orzechowa udaliśmy się drugiego dnia Konferencji.

Od 10 lat organizujemy konferencje dla naszych partnerów i klientów. Czujemy ogromną odpowiedzialność za komfort naszych gości w trakcie tej imprezy oraz luźną, niezobowiązującą atmosferę. Stąd ta naturalność i hasło ‘Naturalnie o przemyśle’. W dodatku zdecydowaliśmy się na hotel praktycznie w środku lasu, więc tytuł tegorocznej konferencji narzucił się sam.

Piotr Kondrak

Piotr Kondrak

Kierownik projektu organizacji konferencji

hotel barczyzna

Hotel Barczyzna Medical SPA

Lokalizacja w samym sercu Wielkopolski, 30 min drogi od Poznania. Otoczenie lasów i niezwykła przestrzeń wokół w połączeniu z minimalistycznym designem przynoszą poczucie spokoju i harmonii. Obcowanie z naturą w tym klimatycznym miejscu pozwala na prawdziwe odprężenie i relaks. Basen z wodą strukturyzowaną, trzy sauny i bowling to tylko niektóre z wielu atrakcji czekających na gości hotelu.

hotel barczyzna

Adres

Barczyzna 12,
62-330 Nekla
woj. Wielkopolskie

GPS:52.37556203797321, 17.46390353807494

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja Konferencji!

8. Konferencja VIX Automation była wyjątkowa - ponieważ obchodziliśmy w jej trakcie 15. lecie istnienia firmy! Zobacz, co się działo i zapoznaj się z relacją.

Czytaj relację

Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji konferencji?

Napisz do nas!
lub skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym!

Formularz kontaktowy

    kontakt

    Potwierdzam zapoznanie z polityką prywatności